Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba ofert spełniających kryteria : 212.

MEDIPLAN Centrum Medyczne

Centrum Medyczne MEDIPLAN jest zorientowane na kompleksową opiekę nad pacjentem. Dlatego też, aby móc objąć pacjenta kompletną opieką, rozszerzyliśmy naszą działalność z zakresu rehabilitacji o współpracę z lekarzami innych dziedzin medycyny.

Adres:

Piłsudskiego 133d, 92-318 Łódź

 • - 20%

Klub Wytwórnia

Klub Wytwórnia to miejsce, które organizuje rocznie ponad sto wydarzeń z różnych dziedzin sztuki: koncertów, spektakli, wystaw, projekcji, spotkań z artystami. Klub oferuje zniżkę na wybrane koncerty.

Adres:

Łąkowa 29, 90-554 Łódź

 • - 5%

La Vende Rosso

La Vende Rosso to kuchnia europejska, gdzie mieszają się smaki, a kuchnia polska zaskakuje nas na nowo tak jak nasza kwaśnica, poliki czy bitki wołowe. Lokal oferuje zniżki na wszystkie pozycje w menu.

Adres:

Elsnera 23, 92-504 Łódź

 • - 15%

La Vende

La Vende to miejsce tworzone przez ludzi z pasją i zaangażowaniem, zarówno kuchnia, jak i wnętrza. To kuchnia europejska pełna smaków, aromatów i różnorodnych składników. Restauracja oferuje rabat na cały rachunek.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

 • - 15%

The Body Shop Polska

The Body Shop to oryginalna, naturalna oraz etyczna marka kosmetyczna poszukująca wyjątkowych, oraz naturalnych składników do produkcji wspaniałych kosmetyków podkreślających naturalne piękno. Sklep oferuje zniżki przy zakupie dwóch lub trzech sztuk.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

 • - 30%

Ośrodek Korekcji Wzroku

Sklep optyczny z okularami oferuje profesjonalne doradztwo w doborze okularów, najnowsze kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki okularowe oraz soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne.

Adres:

ul. Próchnika 1, 90-408 Łódź

 • - 15%

Od-Nova Gabinet Odnowy Biologicznej

Gabinet Odnowy Biologicznej oferuje usługi masaży leczniczych, relaksacyjnych, zabiegów głębokiej oscylacji i konsultacji dietetycznych prowadzonych przez specjalistów z dziedziny masażu, fizjoterapii i konsultacji żywieniowych.

Adres:

Legionów 119, 91-073 Łódź

 • - 10%

Absolutnie Turystycznie

Absolutnie Turystycznie to firma, która oferuje zarówno usługi przewodnickie po Łodzi, jak i proponuje pilotaż wycieczek, gdzie tylko oczy poniosą. Łódź filmowa, muralowa, przemysłowa, literacka, kryminalna – to tematy, w których firma się specjalizuje. Rabat na spacery z przewodnikiem.

 • - 10%

Promees

Polska marka bieliźniana pochodząca z Łodzi. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich firm produkujących zmysłowe dodatki do bielizny oraz bieliznę w nowoczesnych i ekstrawaganckich wzorach.

Adres:

ul. Nawrot 2a, Łódź

 • - 20%

Restauracja Bicykl

Wnętrze restauracji nawiązuje do klimatu międzywojennej Polski, a menu pełne jest dań kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Restauracja oferuje posiadaczom Karty Łodzianina rabat na całe menu.

Adres:

Piotrkowska 66, 90-105 Łódź

 • - 15%

Ramirent

Ramirent jest największą siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego w Polsce. Dla Klientów indywidualnych posiadają szereg maszyn i narzędzi niezbędnych przy każdym remoncie, pracach przy domu czy w ogrodzie.

 • - 40%

Yoga Centrum

Szkoła jogi wg metody B.K.S. Iyengara w samym centrum Łodzi – dyplomowani nauczyciele z certyfikatem, wysokie standardy nauczania, otwarta przestrzeń rozwoju osobistego. Rabat na wszystkie karnety.

Adres:

Orla 13, 90-317 Łódź

 • - 10%

GoodCare

GoodCare zapewnia fachową opiekę i pomoc domową dla osób starszych, niesamodzielnych czy niepełnosprawnych. Działa na terenie Łodzi i okolic.

Adres:

Żeligowskiego 32/34 lok.703, Łódź 90-643

 • - 5%

Tkalnia Zagadek

Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną. 60 minut na rozwiązanie serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach. Zniżki na poszczególne gry.

Adres:

Kościuszki 1, 90-418 Łódź

 • - 10%

Kebab House

Restauracja Kebab House jest jednym z najstarszych lokali serwujących kuchnię turecką w Łodzi, co więcej jest restauracją autentyczną, z wieloletnią tradycją. Lokal oferuje rabat na wszystkie dania w menu.

Adres:

Piotrkowska 91, 90-423 Łódź

 • - 20%

Planetarium EC1

Planetarium EC1 to najnowocześniejsze cyfrowe planetarium w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizuje wciągające projekcje, koncerty, imprezy i pokazy specjalne. Oferuje zniżki na indywidualne bilety wstępu.

Adres:

Targowa 1/3 , 90-022 Łódź

 • - 20%

BioStudioAgnes

W BioStudioAgnes zadbasz o paznokcie, a także skorzystasz z solarium, usług fryzjera i kosmetyczki. Studio istnieje od 2009 roku i posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Miejsce oferuje rabat na wszystkie usługi.

Adres:

Więckowskiego 13, 90-721 Łódź

 • - 20%

Presto Pizzeria-Trattoria

Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wyróżnia ją doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój lokali i oryginalne, opalane drewnem piece do pizzy. Lokal oferuje rabat na całe menu.

 • - 15%

Lloyd Woodley English Language Centre

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre to miejsce założone i prowadzone przez Brytyjczyków. Szkoła prowadzi kursy z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Oferuje rabaty na wszystkie kursy.

Adres:

Narutowicza 86, 90-139 Łódź

 • - 5%

American Steak&Burger

American Steak&Burger to odrobina smaku Ameryki w samym centrum Łodzi. Restauracja zaprasza na klasyki kuchni amerykańskiej: burgery, steki, pancake. Dla posiadaczy Karty Łodzianina zniżka na całe menu.

Adres:

Piotrkowska 64, 90-105 Łódź

 • - 15%

Łódzki Oddział PCK

Polski Czerwony Krzyż prowadzi szkolenia pierwszej pomocy dla młodzieży, seniorów, przedstawicieli firm z różnych działów gospodarki oraz służb mundurowych. Szkoli m.in. nauczycieli, pracowników administracji rządowej, firm ochroniarskich, czy sieci handlowych.

Adres:

Wysoka 44, 90-037 Łódź

 • - 20%

Usługi szewskie

Naprawa, renowacja obuwia i wyrobów skórzanych. Ostrzenie narzędzi domowych, fryzjerskich, kosmetycznych, medycznych i ogrodniczych.

Adres:

Aleja Piłsudskiego 35, Łódź

 • - 15%

Biuro Podróży Almatur

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku. Jest liderem w turystyce dzieci i młodzieży, organizuje obozy młodzieżowe i kolonie oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Biuro oferuje rabat na obozy młodzieżowe i kolonie.

Adres:

Piotrkowska 59, 90-417 Łódź

 • - 5%

Kino Przytulne

Kino Przytulne to niezależne, niekomercyjne kino z unikalną ofertą. Jest ewenementem na kulturalnej mapie Łodzi, ponieważ nie dubluje repertuaru innych kin. Kino oferuje zniżkową cenę biletu na dowolny seans.

Adres:

Piotrkowska 120, 90-006 Łódź

 • - 20%

Alliance Française Łódź

Alliance Française AF w Łodzi to centrum językowe i egzaminacyjne oraz centrum kulturalne. Miejsce oferuje zniżki na standardowe kursy języków obcych: francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski.

Adres:

Drewnowska 58a, 91-002 Łódź

 • - 10%

Anatewka

Anatewka w Manufakturze wciąż szuka nowych inspiracji, łącząc tradycyjne przepisy kuchni żydowskiej ze współczesnymi smakami Izraela. Receptury serwowanych tam potraw sięgają czasów Fabrykanckiej Łodzi. Restauracja oferuje zniżki na dania z karty.

Adres:

Drewnowska 58 lok B.66, 91-002 Łódź

 • - 10%

Naprawa laptopów i komputerów. Serwis - Aurum

Serwis z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w naprawie komputerów oferuje naprawę laptopów, notebooków, tabletów, komputerów stacjonarnych oraz inne usługi związane z serwisem sprzętu komputerowego.

Adres:

Wólczańska 12, Łódź

 • - 10%

EMS FITFACTORY

Trening w FitFactory to 30 minut treningu personalnego wykorzystującego elektrostymulacje mięśni, czyli EMS. Podczas jednej sesji treningowej aktywowanych jest 90% aparatu mięśniowego całego ciała, zaangażowanych jest jednocześnie ponad 450 mięśni i spalanych około 600 kcal.

Adres:

Jana Kilińskiego 298, 93-160 Łódź

 • - 8%

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka

Teatr Nowy w Łodzi powstał w 1949 roku jako teatr politycznie zaangażowany i programowo współczesny. Wyłonił się, z pracującej nad metodą Stanisławskiego, Grupy Młodych Aktorów, do której należeli m.in.: Kazimierz Dejmek. Do dziś czerpie z bogatego dorobku swego patrona oraz poprzednich twórców dzięki którym na deskach Teatru pojawiły się ważne w s

Adres:

Zachodnia 93, 90-402 Łódź

 • - 20%

Winimark producent mebli

Winimark powstał w 1998 roku. Zaczęło się od nowatorskiego pomysłu, który przerodził się w produkcję spersonalizowanych mebli pod wymiar. Rabat na wybrane meble, bezpłatne wyceny, konsultacje i projekty.

Adres:

Sienkiewicza 59, 90-009 Łódź

 • - 10%

Park Linowy Arturówek

Park Linowy to miejsce, w którym można spędzić miło czas na drzewie i na ziemi. To świetna zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych. Na miejscu dostępna jest również tyrolka nad stawem. Park oferuje zniżki na różne trasy.

Adres:

Studencka 20/24, 91-513 Łódź

 • - 20%

Yves Rocher

Yves Rocher jest jedną z niewielu firm kontrolujących wszystkie etapy powstawania produktu – od uprawy roślin, przez produkcję kosmetyków po dystrybucję. To marka, która powstała z miłości do natury.

Na Gramy

Na Gramy to sklep z żywnością sprzedawaną na wagę, do własnego pojemnika lub ekologicznych pojemników dostępnych za damo w sklepie. Dla posiadacza Karty Łodzianina oferuje rabat na produkty spożywcze na wagę.

Adres:

Piotrkowska 34, 90-265 Łódź

 • - 10%

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi składa się z trzech oddziałów – więzienia przy Gdańskiej, Oddziału Martyrologii Radogoszcz oraz Stacji Radegast. Muzeum udziela rabatu na wstęp na wydarzenia oraz zakupy w sklepiku.

Adres:

Gdańska 13, 90-706 Łódź

 • - 50%

BRITISH CENTRE

BRITISH CENTRE to szkoła języków obcych prowadząca otwarte kursy językowe dla klientów indywidualnych oraz zamknięte kursy na zlecenie firm i instytucji. Oferuje zniżkę – 1 zł za każdą godzinę zajęć.

Be Smart Szkoła Językowa

Szkoła Językowa Be Smart oferuje naukę języka angielskiego oraz naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Szkoła uczy języka angielskiego, bez użycia języka polskiego. Rabat dotyczy wszystkich kursów.

 • - 7%

Agrafka

Agrafka to casualowa restauracja, której oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów. Od poniedziałku do czwartku oferuje zniżki na bardzo urozmaicone menu m.in. burgery, pizzę, makarony oraz dania wegetariańskie.

Adres:

Piotrkowska 90, 90-103 Łódź

 • - 10%

Centrum Medyczne ENEL-MED

Centrum medyczne Enel-Med świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne. W ofercie pełen zakres usług medycznych na najwyższym poziomie, popartym wieloletnim doświadczeniem. Klinika oferuje zniżki na konsultacje i zabiegi.

Adres:

Drewnowska 58, 91-001 Łódź

 • - 20%

North Fish

Restauracje North Fish specjalizują się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich, które są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Lokal oferuje zniżki na cały asortyment – promocje nie łączą się.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

 • - 20%

CHŁOD THERM KLIMATYZACJA

CHŁOD THERM już od 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą klienta, który w swoim domu lub mieszkaniu bardzo odczuwa kolejne gorące lato, lub niespodziewanie mroźną zimę.

Adres:

Jadzi Andrzejewskiej 6, 92-550 Łódź

 • - 10%

CK Corp - wypożyczalnia busów

CK CORP to łódzka wypożyczalnia busów. Specjalizuje się w wynajmie busów 9-osobowych, do których prowadzenia potrzebne jest jedynie prawo jazdy kat. B. Firma oferuje zniżkę za wynajem oraz darmowe dodatki.

Adres:

Raszyńska 10a, 92-110 Łódź

 • - 10%

Biuro Podróży Areatour

Biuro Podróży AREATOUR oferuje wycieczki i wczasy, pobyty sanatoryjne i turnusy rehabilitacyjne, obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci w kraju i za granicą. Biuro oferuje rabat wycieczki, których jest organizatorem.

Adres:

Piotrkowska 31 lok. 52, 90-410 Łódź

 • - 10%

Muzeum Fabryki

Muzeum Fabryki to unikalne miejsce, gdzie odkryjecie historię zakładów włókienniczych stworzonych przez Izraela Poznańskiego w drugiej połowie XIX wieku, na terenie dzisiejszej Manufaktury.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

ŁDZ GLASS

ŁDZ GLASS zajmuje się całym spektrum związanym z foliami samochodowymi oraz okiennymi – w tym przyciemnieniem szyb metodą bezinwazyjną. Firma oferuje rabat na wszystkie usługi dla posiadaczy Karty Łodzianina.

Adres:

Legionów 122 lok. 18, Łódź 90-764

 • - 15%

Saltos Łódzkie Parki Trampolin

Strefa parkour, strefa ninja, basen z gąbkami, trampoliny sportowe i supersquad, ścieżki, airtrack, ścianka, strefa dodgeball. Atrakcje dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych. Rabat na pierwszą godzinę.

 • - 25%

Fryzjerek

Fryzjerek to miejsce, które przełamuje stereotypy. W przyjaznej atmosferze dziecko szybko oswaja się z nową sytuacją i w mgnieniu oka, pomimo wykonywanego strzyżenia, jest gotowe do zabawy lub z zaciekawieniem ogląda ulubioną bajkę. Salon oferuje 10% zniżki na wszystkie wykonywane usługi.

 • - 10%

Salon meblowy Sofa-King

Prawdopodobnie Najstarszy czynny salon meblowy w Łodzi w kultowym domu handlowym na Piotrkowskiej 190 – słynnym DOMUSIE.

Adres:

Piotrkowska 190, 90-368 Łódź

 • - 5%

Magacosmetics - lakiery do paznokci

W naszym sklepie firmowym znajdziesz przede wszystkim lakiery tradycyjne i hybrydowe, odżywki, akcesoria i chemię kosmetyczną do paznokci.

Adres:

Ossendowskiego 6/8, 93-228 Łódź

 • - 25%

Kawiarnia Palmiarnia

Kawiarnia Palmiarnia to przytulny lokal w budynku łódzkiej Palmiarni. To przestrzeń dla świadomych i ciekawych świata ludzi, szukających zacisznego i spokojnego miejsca. Rabat na menu oprócz alkoholi.

Adres:

Piłsudskiego 61, 90-329 Łódź

 • - 10%

BTO

Sklep ze wszelkimi rodzajami baterii, akumulatorami, pakietami ogniw, wszelkiego rodzaju latarkami i innym sprzętem zasilanym z baterii.

Adres:

Fabryczna 25, 90-341 Łódź

 • - 7%

iCare - serwis Apple

Serwis iCare zajmuje się profesjonalną obsługą wszystkich urządzeń marki Apple. Nasz zespół jest w stanie wykonać większość usług serwisowych w przeciągu 24 godzin.

Adres:

Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

MAC Cosmetics

M·A·C (Make-up Art Cosmetics) to czołowa marka kosmetyczna, której popularność wzrosła dzięki uznaniu, które zdobyła wśród makijażystów, modeli, fotografów i dziennikarzy na całym świecie. Butik w Manufakturze oferuje zniżkę na zakupy.

Adres:

Drewnowska 58, 91- 002 Łódź

 • - 15%

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi posiada szeroką ofertę z zakresu kultury fizycznej, sportu, rekreacji i wypoczynku. Dysponuje, ogólnodostępnymi dla mieszkańców, obiektami sportowymi, halami sportowymi i terenami rekreacyjnymi, położonymi na terenie Łodzi.

Cukiernia Dybalski

Nazwisko Dybalscy jest w Łodzi powszechnie znane i kojarzy się słodko. Przedstawiciele trzech kolejnych generacji to mistrzowie-cukiernicy, znakomici w swojej branży. Każdy Łodzianin orientuje się doskonale, w jakich punktach miasta znajdują się cukiernie opatrzone ich szyldem. Cukiernie oferują zniżkę na wszystkie produkty.

Adres:

Piotrkowska 102, 90-004 Łódź

 • - 10%

FOKAL-BIS Fotografia Cyfrowa i Analogowa

Fokal to centrum fotografii analogowej i cyfrowej oferujące doświadczenie poparte wieloletnią praktyką. Zajmuje się wywoływaniem i skanowaniem zdjęć, fotografią do dokumentów oraz wydruki wielkoformatowe. Studio oferuje zniżkę na wszystkie usługi.

Adres:

Narutowicza 2, 90-135 Łódź

 • - 15%

RaceSpot

RaceSpot – Granie w Ściganie – to pierwsze w Łodzi centrum symulatorów samochodowych stworzone przez pasjonatów motoryzacji, gdzie można poczuć wyścigowe i rajdowe emocje. Miejsce oferuje zniżkę na pierwszą godzinę jazdy.

Adres:

Rewolucji 1905 roku 46, 90-213 Łódź

 • - 15%

Biuro podróży Marmara

Biuro podróży organizuje wczasy, wycieczki, wypoczynek w wakacje i ferie, city break'i. W ofercie bilety lotnicze (rejsy oraz tanie linie), autokarowe i promowe; rezerwacja hoteli i innych obiektów noclegowych na całym świecie.

Adres:

Piotrkowska 33, Łódź

 • - 5%

Melissa Med

MelissaMed to wielospecjalistyczna placówka medyczna, która od lat zapewnia Łodzianom kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską.

 • - 10%

Berlin Döner Kebap

Świetne jedzenie przygotowane na twoich oczach z wybranych przez Ciebie składników oraz wspaniała atmosfera – to czeka na Ciebie w Berlin Döner Kebap

Adres:

Drewnowska 59, 91-002 Łódź

 • - 10%

Teatr Powszechny

Teatr Powszechny w Łodzi jest jednym z najchętniej odwiedzanych teatrów dramatycznych w Polsce. W sezonie odwiedza go średnio około 150 tysięcy widzów.

Adres:

Legionów 21, 91-069 Łódź

 • - 20%

Centrum podologiczne

Centrum Podologiczne w Łodzi  to jeden z pierwszych profesjonalnych gabinetów podologicznych w kraju i pionier Podologii w Polsce. Już od trzydziestu lat leczy stopy dzieci i dorosłych.

Adres:

Michałowicza 18, 94-306 Łódź

 • - 10%

Robe

Butik Robe to w ostatnich latach jedno z ciekawszych miejsc na modowej mapie Łodzi. Kameralna atmosfera, z dala od zgiełku centrów handlowych,

Adres:

Zachodnia 66A, 90-404 Łódź

 • - 5%

Łódź Zwana Pożądaniem

Patryk Robacha "Łódź zwana pożądaniem" to firma turystyczna, zajmująca się oprowadzaniem turystów i łodzian. Skupiamy się głównie na historii wielokulturowej Łodzi. Nasze wydarzenia i wycieczki cieszą się ogromną popularnością wśród tysięcy łodzian i przyjezdnych. 

 • - 10%

Aneta Kreuje – studio urody

"Aneta Kreuje” to nowoczesny salon fryzjerski w centrum Łodzi, oferujący kompleksowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Studio jest przyjazne matkom z dziećmi oraz osobom z niepełnosprawnościami. Miejsce oferuje rabat na wszystkie usługi.

Adres:

Łąkowa 7a (budynek D), 90-562 Łódź

 • - 10%

Sushi Zielony Chrzan

Sushi Zielony Chrzan specjalizuje się w sushi i daniach kuchni orientalnej. W karcie wspaniałe rameny, azjatyckie makarony i desery. Restauracja oferuje zniżkę na całe menu.

Adres:

Żwirki 8, 90-450 Łódź

 • - 10%

Kosiarkownia

Sprzedaż i serwis kosiarek, traktorków, podkaszarek, pilarek, części zamiennych i obsługowych, akcesoriów i wszelkiego sprzętu ogrodowego.

Adres:

Pabianicka 200, 93-402 Łódź

 • - 10%

KIND Aparaty Słuchowe

KIND należy do największych i najszybciej rozwijających się firm w międzynarodowej branży protetyki słuchu. We współpracy z gronem laryngologów i protetyków słuchu stale udoskonala i rozwija swoje standardy jakości. Dzięki temu, że jesteśmy zarówno producentem, jak i dostawcą aparatów słuchowych mamy wyjątkowo korzystne ceny, a badania słuchu i kon

 • - 10%

Solei Babe

Firma Solei powstała głównie z myślą o zaspokojeniu potrzeb "naszych milusińskich". W asortymencie znajdują się przede wszystkim zabawki dla dzieci oraz artykuły szkolne. Rabat w zależności od łącznej wartości zakupów.

Adres:

Piotra Skargi 12, 93-036 Łódź

 • - 10%

Zatoka Sportu

Jedyny w województwie basen olimpijski zapewnia najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych w szczególności: pływania oraz triathlonu.

Adres:

Politechniki 10, 93-590 Łódź

 • - 30%

Salony fryzjerskie Jean Louis David

Jean Louis David to światowa marka fryzjerska z ponad 1000 salonów w 20 krajach na świecie. W Łodzi salony działają w Centrum Handlowym Manufaktura i Galerii Łódzkiej. Oferują zniżki na wszystkie usługi.

 • - 15%

Salon Urody Monika

Salon Urody „Monika” w przytulnym, ciepłym i pełnym uroku wnętrzu oferuje takie zabiegi jak: masaż twarzy i dekoltu, mezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, leczenie trądzików i wiele innych. Salon oferuje nawet 50% zniżki.

Adres:

Rojna 39, Łódź

 • - 50%

Fabryka Dietetyka

Dietetyk Sonia Staszek oferuje pakiety miesięczne, pojedyncze konsultacje, indywidualne jadłospisy, analizę składu ciała, pakiet odchudzający dla par.

Adres:

Ks. Piotra Skargi 8/10, Łódź

 • - 20%

Taxi Dwa Dwa

Taxi Dwa Dwa w swojej ofercie posiada m.in. przewóz osób, dzieci do/ze szkoły, przejazdy bezgotówkowe oraz możliwość płatności kartą. Firma oferuje rabat na przejazdy osobowe.

 • - 10%

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Łódzka Kolej Aglomeracyjna oferuje zniżkę na bilety okresowe strefowe.

 • - 17%

Fundacja PTA

Fundacja PTA – instytucja działająca na rynku szkoleniowym, kształcąca przyszłych trenerów i instruktorów związanych z branżą sportową oraz prowadząca szeroki zakres działań szkoleniowych dla firm z każdej branży.

Adres:

1 Maja 87 lok.109, 90-755 Łódź

 • - 20%

Mama i ja - Sklep dziecięcy

Mama i ja to sklep dla dzieci, ale i dla rodziców, który cieszy się coraz większą popularnością, oferując praktyczne, bezpieczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria dziecięce.

Adres:

Piłsudskiego 135, Łódź 92-318

 • - 5%

Restauracja Stare Kino

Restauracja Stare Kino mieści się na parterze filmowego aparthotelu Stare Kino w samym sercu Łodzi przy Piotrkowskiej 120. Menu łączy w sobie tradycję z nowoczesnością oraz typowo łódzkie dania. Rabat dotyczy całej karty.

Adres:

Piotrkowska 120, 90-006 Łódź

 • - 15%

Medical Magnus Clinic

Medical Magnus Clinic jest wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od ponad 30 lat. Oferuje usługi w ramach przychodni, szpitala, rehabilitacji oraz diagnostyki obrazowej.

Adres:

ul. Kopernika 38, 90-552 Łódź

 • - 20%

Usługi remontowe KRASNOLUDEK

Firma oferuje usługi remontowo-wykończeniowe na terenie Łodzi i okolic (+20 km). Zajmuje się kompleksowym wykończeniem mieszkań pod klucz oraz drobnymi pracami remontowymi.

 • - 5%

Centrum Szkoleń BHP

Centrum Szkoleń BHP proponuje zniżki na szkolenia, kursy oraz uprawnienia (Certyfikat EU) na wózki widłowe. Szkolenia HDS, podesty, zwyżki, żurawie samojezdne, dźwigi towarowo-osobowe.

Adres:

Siedlecka 3b, 93-138 Łódź

 • - 20%

GOBIKES.PL – Salon Pojazdów Elektrycznych

Firma oferuje pojazdy elektryczne dla każdego - dla małego, dużego i dla firm. Duży wybór, serwis pojazdów. Eventy dla firm z wykorzystaniem pojazdów elektrycznych. Firma proponuje rabaty na pojazdy, akcesoria i serwis.

Adres:

Żeromskiego 51, 90-625 Łódź

 • - 5%

Łódzki Wieszak

Łódzki Wieszak to nowoczesny secondhand / vintage shop. Wyróżnia go starannie dobrany asortyment, perełki z dawnych lat, a także nowoczesny ubiór. Oferuje rabat na cały asortyment w sklepie stacjonarnym.  

Adres:

Zachodnia 79, Łódź 90-402

 • - 20%

Salve Medica

Salve Medica Centrum Medyczne zapewnia troskliwą i rzetelną opiekę, wyspecjalizowaną kadrę, nowoczesny sprzęt oraz ciepłe i przyjazne wnętrza. Oferuje opiekę medyczną w zakresie ponad 200 lekarzy specjalistów. Klinika ma w ofercie szereg zniżek na badania różnego typu.

Adres:

Szparagowa 10, 91-211 Łódź

 • - 10%

Konsorcjum.pl

Konsorcjum.pl -Trade&Travel Company to polski organizator podróży po całym świecie z ponad 30-letnim doświadczeniem. W ofercie biura są wycieczki objazdowe, wypoczynek, wynajem samochodów, rejsy morskie i rzeczne, czy wyprawy trekkingowe i wiele więcej.

Adres:

Piotrkowska 92, 90 - 103 Łódź

 • - 8%

Wypożyczalnia Przyczep Kempingowych

Firma zachęca m.in. do najmu przyczepy Weinsberg Caraone 390 QD dla rodziny 2+2, 2+1, przystosowanej do karawaningu na polach kempingowych i "na dziko". Dla posiadacza Karty Łodzianina rabat na cały okres najmu.

Adres:

Wapienna 15, 91-087 Łódź

 • - 10%

Kwiaciarnia Tęcza

Firma działająca na łódzkim rynku od 20 lat. W kwiaciarni znaleźć można duży wybór pięknych kwiatów ciętych, z których specjaliści przygotują wyjątkowe bukiety. Kwiaciarnia oferuje zniżki na wybrany asortyment.

Adres:

Broniewskiego 65, 93-258 Łódź

 • - 5%

Restauracja Four Colors | Golden Bar

Wśród bogatej oferty menu znajdują się propozycje dla każdego, również wegetarian i wegan. Miłośnicy kulinarnych podróży mogą zaufać wiedzy doświadczonego szefa kuchni. Rabat dotyczy oferty restauracji oraz baru.

Adres:

Łąkowa 29, 90-554 Łódź

 • - 10%

Klubokawiarnia Kipisz

Kipisz to miejsce, do którego co rusz przykleja się sztuka niezależna. Miejsce, które lubi się nazywać gościńcem i generatorem twórczych działań i artystycznych poszukiwań. Lokal oferuje rabat na wszystkie napoje z karty.

Adres:

Piotrkowska 282, 90-034 Łódź

 • - 15%

Teatr Pinokio

Teatr PINOKIO w Łodzi to miejsce wykraczające poza ramy tradycyjnej instytucji kultury. Jego misją jest przygotowywanie spektakli repertuarowych oraz działań z pogranicza różnych dziedzin twórczości dla widzów w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży.

Adres:

Mikołaja Kopernika 16, 90-503 Łódź

 • - 20%

Shogun Curry & Sushi

Restauracja specjalizuje się w japońskim curry oraz sushi. Shogun zachowany jest w koncepcji fast food, ale gdy goście zechcą zjeść przy jednym ze stolików, czeka ich obsługa w jak w najlepszej restauracji.

Adres:

Piotrkowska 60/64, Łódź 90-105

 • - 10%

Optoklinika Marta Uzdrowska

Firma oferuje profesjonalne badanie wzroku, dobór okularów i soczewek, z uwzględnieniem zaburzeń widzenia, dolegliwości i komfortu wzrokowego pacjenta. Salon oferuje zniżkę na zakup okularów oraz dodatkowe gratisy.

Adres:

Gdańska 91/93, 90-613 Łódź

 • - 15%

Centrum Języków Romańskich

Szkoła oferuje naukę języków romańskich: włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla kursantów w każdym wieku. Centrum zapewnia zniżkę na wszystkie zajęcia grupowe.

Adres:

Narutowicza 40/3a, 90-135 Łódź

 • - 20%

Didi Fon

Didi Fon to Firma od lat działająca w branży GSM, gwarantująca profesjonalną obsługę w przystępnych cenach.

Adres:

Bałucki Rynek 1, 91-445 Łódź

 • - 10%

RMed Centrum Medyczne

Centrum oferuje specjalistyczne konsultacje medyczne, badania diagnostyczne oraz laboratoryjne, medycynę estetyczną, szczepienia, fizjoterapię oraz dietetykę. Rabat udzielany jest na wybrane usługi.

Adres:

Jaracza 55, 90-251 Łódź

 • - 10%

Restauracja Holiday Inn

W samym sercu Łodzi, mieści się czterogwiazdkowy hotel Holiday Inn, a w nim przytulna i nowocześnie urządzona restauracja. Miejsce spotkań towarzyskich i rodzinnych, serwujące dania kuchni międzynarodowej z akcentami kuchni regionalnej.

Adres:

Piotrkowska 229/231, Łódź

 • - 10%

Restauracja Imber

Imber to żydowsko - łódzka restauracja po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler. W tym miejscu smaki Izraela przeplatają się ze smakami robotniczej Łodzi. Restauracja oferuje zniżki na dania z wyłączeniem napojów.

Adres:

Piotrkowska 43, 90-410 Łódź

 • - 20%

Panna na wydaniu

Panna Na Wydaniu to salon sukni ślubnych szytych na miarę, dzięki którym każda kobieta czuje się wyjątkowo, w pełni pozostając sobą. Salon organizuje również niebanalne sesje zdjęciowe. Przyszłe panny młode skorzystają ze zniżek na suknie i welony.  

Adres:

Kościuszki 56/1, 90-432 Łódź

 • - 30%

Thao Sushi

Thao sushi to przepyszne Nigiri, Maki, Futo-maki inne specjały, których skosztować można w samym centrum Łodzi przy Piotrkowskiej 76. Lokal oferuje zniżkę na wszystkie dania.

Adres:

Piotrkowska 78, 90-102 Łódź

 • - 15%

EUROTON – aparaty słuchowe

Eurotron zajmuje się obsługą osób niedosłyszących z różnymi ubytkami słuchu oraz osobami z problemami przetwarzania słuchowego. Firma oferuje bezpłatne badanie, pomiary ciśnienia w uchu oraz testowanie aparatów.

Adres:

Zielona 29, 90-602 Łódź

Recman

Marka Recman to wzór nowoczesnej elegancji.  Flagowym wyrobem są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków.

Adres:

Jana Karskiego 5, Łódź 91-071

Herbaciarnia Kocie Oczy

Jedyna w Łodzi herbaciarnia-kawiarnia, w której mieszkają koty! W bajkowym wnętrzu można bawiąc się z kotkami, wypić herbatę lub kawę i skosztować ciasta. Miejsce oferuje rabat na zestaw kawa/herbata + ciasto.

Adres:

Piotrkowska 25, 90-410 Łódź

 • - 20%

Biuro nieruchomości AJ Promotion

AJ Promotion – Twoje biuro nieruchomości w Łodzi, zajmuje się pośrednictwem w wynajmie mieszkań studenckich oraz apartamentów. Posiada dużą bazę mieszkań, oferuje zniżki od opłaty standardowej dla biura.

Adres:

Piotrkowska 270, 90-361 Łódź

 • - 20%

Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny w Łodzi to najdłużej działający powojenny teatr tego typu w Polsce. W swojej historii wystawił blisko 250 tytułów, w tym operetki, musicale, rewie, koncerty i bajki dla dzieci.

Adres:

Północna 47/51, 91-425 Łódź

 • - 20%

Oribelle

Oribelle - centrum medyczno-kosmetyczne specjalizuje się w depilacji laserowej, opalaniu natryskowym, zabiegach kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Adres:

Strzelców Kaniowkich 45, 90-640 Łódź Budynek...

 • - 15%

TEB Edukacja

TEB Edukacja oferuje m.in. kształcenie w szkołach policealnych, medycznych, w technikach, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów, trenerów i praktyków.

Adres:

Dowborczyków 8, 90-019 Łódź

 • - 15%

Medica

Medica zapewnia bezpieczną i komfortową diagnostykę obrazową w oparciu o certyfikowany sprzęt. Oferuje szeroki zakres badań od pracowni rezonansu magnetycznego, USG, RTG, densytometrii po badanie tomografii komputerowej i badanie mammograficzne. 

Adres:

Szparagowa 10, 91-211 Łódź

 • - 20%

Szkoła tańca Great Island

Szkoła tańca dla dorosłych uczy tańca, solo i w parach, który doskonale sprawdzi się w klubie, na imprezie firmowej lub rodzinnej oraz romantycznym wieczorze we dwoje. Wiodącymi technikami są tańce latynoamerykańskie — Bachata i Salsa oraz Kizomba, High Heels, Taniec Towarzyski, Balet dla Dorosłych, Pierwszy Taniec.

Adres:

Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź

 • - 20%

Bajkowy Labirynt

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt to miejsce pełne atrakcji przeznaczone dla całych rodzin z dziećmi. Z sukcesem łączyaktywną rozrywkę, warsztaty rozwojowe, naukowe czy rozwijające aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

T POINT Studio

T POINT Studio Łódź to przestrzeń dla Kobiet w każdym wieku, bez względu na przeżycia, doświadczenia, rozmiar noszonej odzieży, wzrost. To Fabryka Dobrego Nastroju, w której chce się przebywać jak najdłużej, oddychając pełną piersią, doświadczając wytchnienia od gonitwy dnia codziennego, spokoju i akceptacji.

Adres:

Kościuszki 49/51, 90-514 Łódź

 • - 10%

Restauracja, Bar oraz Spa w hotelu Vienna House Andel’s Łódź

Hotel Vienna House Andel’s Łódź robi wrażenie pod każdym względem. Oprócz wyjątkowego wystroju i lokalizacji obiekt wyróżnia także unikalna Restauracja Delight i Oscar's Bar oferujące rabat na wszystkie dania i napoje.

Adres:

Ogrodowa 17, 91-065 Łódź

 • - 15%

Maro biuro nieruchomości

Biuro nieruchomości Maro zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

Adres:

Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź

 • - 20%

Serwis samochodowy Skoda VW Seat Audi GAL-ZEKO

Serwis samochodowy od 1997 roku specjalizuje się w obsłudze samochodów marki Skoda, VW, Seat, Audi. Swoim klientom gwarantuje właściwe wykonanie naprawy. Serwis oferuje zniżki na wszystkie usługi.

Adres:

Polna 8, 91-328 Łódź

 • - 10%

Studium Języków Obcych Modern Languages Center

Studium Języków Obcych Modern Languages Centre (dawny Szuster) istnieje od 1972 roku. Uczy dzieci i dorosłych, na kursach specjalistycznych i ogólnych. Oferuje rabat na zajęcia grupowych na wszystkich poziomach.

Adres:

Tadeusza Kościuszki 59/61, 90-514 Łódź

 • - 10%

BETIKAM-MED

Firma oferuje: transport medyczny i sanitarny, transport osób niepełnosprawnych, kroplówki witaminowe.

Adres:

SERDECZNA 4/28, 93-313 ŁÓDŹ

 • - 20%

Firma jubilerska Domańscy

Firma jubilerska DOMAŃSCY powstała w Łodzi w 1981 roku. Jej historia zaczęła się od warsztatu mieszczącego się przy ulicy Przybyszewskiego 32. Ponad 30 lat doświadczenia i praktyki zaowocowało dynamicznym rozwojem marki.

 • - 10%

Szkoła tańca Feather

Szkoła tańca specjalizująca się w prowadzeniu kursów tańca użytkowego i towarzyskiego, w tym zajęć z tzw. pierwszego tańca. Zniżki dotyczą kursów tańca towarzyskiego, użytkowego i tanga argentyńskiego.

Adres:

Piotrkowska 232, 90-360 Łódź

 • - 15%

Skarpetoholik | Takapara

Łódzka marka kolorowych skarpetek Takapara na Off Piotrkowska oferuje zniżki na wszystkie swoje produkty.  

Adres:

Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

 • - 10%

Darpol

Wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu do czyszczenia twojego domu lub firmy. W ofercie dostępne są urządzenia do sprzątania małych i dużych powierzchni oraz profesjonalna chemia gospodarcza.

Adres:

Ossowskiego 21, Łódź 91-089

 • - 10%

Centralne Muzeum Włókiennictwa

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi jest największym w Europie i unikalnym w skali świata muzeum poświęconym włókiennictwu. Posiada imponującą kolekcję obiektów związanych z historią włókiennictwa, bogate i zróżnicowane zbiory tkaniny przemysłowej, artystycznej, odzieży i akcesoriów z różnych okresów.

Adres:

Piotrkowska 282, 93-034 Łódź

 • - 20%

Arena Laser Games

Arena Laser Games to znajdujące się na terenie łódzkiej Manufaktury centrum gier laserowych, oferujące grę w laserowy paintball. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

 • - 10%

Dietetyk kliniczny Izabela Nowak

Izabela Nowak jest dietetykiem klinicznym. Na co dzień zajmuje się zdrowym odchudzaniem, dietoterapią przy różnych schorzeniach oraz pacjentami po zabiegach bariatrycznych. Oferuje 15% zniżki na wszystkie usługi.

Adres:

Bydgoska 17/21, 91-036 Łódź

 • - 15%

WANED sklep z odzieżą

Sklep "WANED" mieści się przy Placu Słonecznym na Radogoszczu Wschodzie. Znaleźć tam można odzież dla całej rodziny, zarówna dla dziecka, jak i dorosłego.

Adres:

Nastrojowa 60, 91-496 Łódź

 • - 10%

Polregio

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1500 pociągów. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta blisko 72 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach. Istniejemy po to, aby ludzie w Polsce mogli każdego dnia wygodnie i sprawnie przemieszczać się i swobodnie rea

 • - 17%

Salon Fryzjerski Gosia

Salon fryzjerski z doświadczeniem trzech pokoleń zajmuje się fryzjerstwem męskim, barberingiem, fryzjerstwem damskim oraz trychologią.

Adres:

Organizacji Win 37, 91-836 Łódź

 • - 10%

Salonik Zdrowia i Urody

Sklep z kosmetykami naturalnymi z Morza Martwego dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci od pierwszego dnia życia.

Adres:

Kopernika 51, 90-553 Łódź

 • - 5%

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

PTTK organizuje krajowe wycieczki autokarowe - krajoznawcze oraz turystyki aktywnej czyli pieszej, kajakowej, rowerowej i górskiej.

Adres:

Wigury 12 a, 90-301 Łódź

 • - 10%

DGC Biuro Rachunkowe

Biuro rachunkowe zatrudniające certyfikowanych specjalistów do spraw rozliczeń oraz kadr i płac zapewnia kompleksową obsługę, zarówno małych firm jednoosobowych, jak i spółek prawa handlowego. Biuro oferuje zniżki na rozliczanie PIT oraz usługi księgowe.

Adres:

Brukowa 8, 91-341 Łódź

 • - 15%

PRO LASER CLINIC

Pro Laser Clinic specjalizuje się w laseroterapii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Klinika zajmuje się głównie depilacją laserową LightSheer, usuwaniem blizn, przebarwień, rozstępów, cellulitu, tatuażu, makijażu permanentnego.

Adres:

Piłsudskiego 138 92-230 Łódź

 • - 10%

Kancelaria NiK

Kancelaria NiK to skuteczność, wsparcie i satysfakcja dla konsumentów oraz przedsiębiorców walczących o roszczenia finansowe czy też powstałe w wyniku zdarzeń losowych.

Adres:

Andrzeja Struga 26, 90-513 Łódź

 • - 20%

La Vende Bistro

La Vende bywalcom łódzkich restauracji nie trzeba przedstawiać. Na ulicy Piotrkowskiej czeka dopieszczone, atrakcyjne wnętrze i dania kuchni śródziemnomorskiej. Restauracja oferuje rabat na cały rachunek.

Adres:

Piotrkowska 76, 90-102 Łódź

 • - 15%

ASO Toyota Łódź

Autoryzowany dealer Toyota w Łodzi. Sprzedaż samochodów nowych, używanych i flotowych. Salon oferuje serwis samochodowy oraz usługi ubezpieczeniowe.

Adres:

Brzezińska 24a, 92-103 Łódź

 • - 5%

MPK Łódź

Posiadacze aktywnych Kart Łodzianina kupią Migawki z 20% zniżką oraz dedykowane tylko im bilety Juniora i Seniora. Tańsze bilety okresowe dostępne są w biletomatach, punktach sprzedaży biletów MPK i na stronie Migawki.  

Adres:

ul. Tramwajowa 6

 • - 20%

Lejdis Studio Open Space

Lejdis Studio to przestrzeń fitness stworzona dla kobiet. Specjalizuje się w Pole Dance, ale także w innych dziedzinach sportu: Aerial Hoop (Koła Cyrkowe) czy Aerial Silks (Szarfy). Miejsce oferuje zniżki na karnety.

Adres:

Jaracza 40, 90-743 Łódź

 • - 10%

Stereotyp

Obsługa DJska, muzyczna i konferansjerska spotkań rodzinnych, przyjęć weselnych, imprez firmowych, pikników i konferencji. Usługi realizowane na terenie całej Polski i za granicą.

Adres:

Mozaikowa 10 B, 93-649 Łódź

 • - 5%

Pizzeria 105 - Teofilów

Pizzeria z 20-letnim doświadczeniem, której znakiem rozpoznawczym jest królowa polskich szos — Syrena 105. W menu obok pizzy znajdują się makarony, sałatki, kremy, desery, napoje zimne i gorące.

Adres:

Rojna 64, Łódź 91-134

 • - 10%

Volkswagen Bursiak

Salon samochodowy oferuje profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży samochodów nowych marki Volkswagen, samochodów używanych oraz obsługi posprzedażnej samochodów marek Volkswagen i Skoda.

Adres:

Pabianicka 119/131, 93-490 Łódź

 • - 10%

TOURIST GUIDE PIOTR CIESIELSKI

Tourist Guide Piotr Ciesielski to profesjonalna obsługa każdego turysty w zakresie pilotażu i przewodnictwa. Chcesz dowiedzieć się czegoś o Łodzi albo pokazać ją znajomym? Może wolisz poznać okolicę i zwiedzać województwo łódzkie? A może czas na dalszą wyprawę po Polsce lub zagranicę?

 • - 20%

Beauty Room

Beauty Room to profesjonalny salon fryzjerski oferujący bardzo bogaty zakres usług zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Adres:

Pojezierska 93, 91-341 Łódź

 • - 10%

Las Tablas Tapas Bar

Las Tablas to bar tapas zlokalizowany w urokliwej bramie przy ulicy Piotrkowskiej 89. Miejsce powstało z miłości właścicieli do podróży, Hiszpanii i jedzenia. Restauracja oferuje rabat na cały rachunek.

Adres:

Piotrkowska 89, 90-423 Łódź

 • - 10%

Sklep pamiątkarski Łódzkiej Informacji Turystycznej

Zapraszamy do Łódzkiej Informacji Turystycznej przy Piotrkowskiej 28. Znajdziesz tam największy wybór najciekawszych łódzkich pamiątek! Zniżka na cały rachunek z wyłączeniem kilku produktów.

Adres:

Piotrkowska 28 lok. 2U, 90-269 Łódź

 • - 10%

Pop&Art

W swojej ofercie Pop'n'Art posiada dania lunchowe, burgery, kanapki i przekąski – wszystko w opcji wegetariańskiej i wegańskiej. Dodatkową sferą działalności lokalu są wydarzenia kulturalne – wystawy, projekcje filmowe, muzyka na żywo. Zniżka obejmuje całą ofertę menu.

Adres:

Plac Wolności 6, 91-415 Łódź

 • - 10%

Cafe Bar Poczekalnia

Cafe Bar Poczekalnia to połączenie kawiarni oraz pubu. Ideą powstania tego miejsca było wspieranie działalności artystycznej. To miejsce, w którym można się napić i zdrowo zjeść. Lokal oferuje rabat na cały asortyment.

Adres:

Więckowskiego 16,90-741 Łódź

 • - 10%

Kino Bodo

Bodo to najmłodsze kino studyjne w Łodzi. W repertuarze widzowie odnajdą tak zwane kino "art-housowe", filmy animowane i dokumentalne. Kino oferuje bilet w niższej cenie albo darmową kawę lub herbatę.

Adres:

Rewolucji 1905 roku 78/80, 90-223 Łódź

 • - 22%

BodyMed

BodyMed Group to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Miejsce stworzone dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie, wymodelować sylwetkę oraz skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało.

Adres:

Gdańska 79, Łódź

 • - 15%

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny w Łodzi należy do największych w Polsce. Znajdują się tu liczne kolekcje roślinne oraz Wyjątkowym Skansen Roślinny. Ogród oferuje różne zniżki: na bilet normalny, abonament miesięczny lub roczny.

Adres:

Krzemieniecka 36/38, 94-303 Łódź

 • - 25%

Puma

Puma jest jedną z wiodących na rynku marek sportowych. W swojej ofercie posiada produkty w linii lifestyle i performance w kategoriach: piłka nożna, bieganie, trening, koszykówka, golf oraz sporty motorowe. Salon oferuje zniżkę na artykuły nieprzecenione.

 • - 10%

BjuSkin Depilacja laserowa & Estetyka

BjuSkin to gabinet medyczny świadczący usługi medycyny estetycznej specjalizujący się w depilacji laserowej VECTUS. Gabinet oferuje ponadto szereg zabiegów, między innymi fototerapię, mezoterapię mikroigłową, kriolipolizę i inne zabiegi medycyny estetycznej.

Adres:

Wigury 13, 90-302 Łódź

 • - 50%

Folkstar

Folkstar to polska marka, która udowadnia, że kultura ludowa ma się świetnie i może zdecydowanie więcej niż zachwycać w skansenach, muzeach i na kartach historii. Łowicka marka przywraca kulturę ludową do łask i nadaje jej nowoczesny sznyt.

Adres:

Piotrkowska 70, 90-105 Łódź

 • - 10%

BIERHALLE

Bierhalle to inspirowany doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii oryginalny koncept oferujący swoim Klientom niepowtarzalny smak przygotowywanego w restauracji piwa, wyśmienitą kuchnię oraz wspaniałą obsługę.  

Adres:

Drewnowska 58/18, 91-002 Łódź

 • - 15%

SZKOŁA PODSTAWOWOWA FUNDACJI OŚWIATOWEJ NASZA SZKOŁA

Szkoła Podstawowa Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" to najstarsza, niepubliczna placówka edukacyjna w Łodzi. Od ponad trzydziestu lat skupia wspaniałych pasjonatów, którzy chcą przekazywać swoją wiedzę, doświadczenie i talenty dzieciakom z Łodzi i okolic.

Adres:

ul. Zbaraska 19, 93-212 Łódź

 • - 50%

Da Grasso Łagiewnicka

Znana w całej Polsce sieć pizzerii oferująca również pyszne zupy, sałaty, dania główne jak mięsa, makarony, desery, a nawet warsztaty z robienia pizzy dla dzieci.

Adres:

Ul. Łagiewnicka 65A

 • - 15%

Poradnia psychologiczna DiaTera

Poradnia DiaTera świadczy usługi psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specjaliści posiadają bogate i wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach psychologii, m.in.: psychologii klinicznej, neuropsychologii oraz psychoterapii.

Adres:

Olsztyńska 22 lok. 80, 91-327 Łódź

 • - 15%

Aquapark Fala

Aquapark FALA to jeden z największych parków wodnych w Polsce. Wodny kompleks składa się ze: Strefy Basenowej, Strefy Saun, Strefy SPA & Wellness oraz Restauracji. Oferowana zniżka dotyczy podstawowych biletów wstępu.

Adres:

Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź

 • - 10%

Palmiarnia

W najstarszym łódzkim Parku Źródliska I można odnaleźć miejsce pełne niezwykłej egzotyki, które pozwala na chwilę przenieść się do ciepłych stref klimatycznych. Palmiarnia oferuje zniżki na bilety normalne i karnety.

Adres:

Piłsudskiego 61, 90-329 Łódź

 • - 25%

Tkalnia Zagadek Kids

Escape Room Tkalnia Zagadek Kids to miejsce dla całej rodziny. Wersja dla młodszych jest dedykowana graczom w wieku 7-13 lat. Scenariusze są zaprojektowane w taki sposób, że stanowią świetną zabawę nie tylko dla dzieci.

Adres:

Kościuszki 1, 90-418 Łódź

 • - 10%

Szkiełko

Salon optyczny oferujący badanie wzroku pod kątem doboru okularów, badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych i sprzedaż okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych.

Adres:

Limanowskiego 121, 91-334 Łódź

 • - 10%

FlixBus

Tęsknisz za podróżowaniem? FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska. Zaplanuj gdzie chcesz pojechać, a my w wygodny sposób dowieziemy Cię na miejsce. FlixBus to najprostszy sposób, by odkrywać świat!

 • - 15%

Ambitio Edukacja

Ambitio organizuje kursy uzupełniające i rozszerzające wiedzę szkolną dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz dla studentów – w szczególności I roku.

Adres:

Teresy 91, 91-341 Łódź

 • - 20%

Centrum Medyczne AVETE

Centrum Medyczne AVETE zapewnia opiekę, wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny i fizjoterapii. W zależności od schorzenia, wady, problemów zdrowotnych każdy z pacjentów może liczyć na opiekę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Adres:

Piłsudkiego 138, 92-230 Łódź

 • - 15%

Przychodnia Malinowa

Przychodnia Malinowa oferuje zarówno prywatną opiekę lekarską, jak i Podstawową Opiekę Zdrowotną w ramach umowy z NFZ. Pacjenci skorzystają z szeregu usług medycznych. Przychodnia udziela zniżek na konsultacje lekarskie.

Adres:

Jana Kilińskiego 21, 90-205 Łódź

 • - 10%

MarryDay

Naszą pasją jest kreowanie niepowtarzalnych i wyjątkowych scen, w których emocje, ruch, kolor, gra świateł składają się w całość tworząc film, w którym odgrywacie Państwo najważniejsze role w swoim życiu.

 • - 10%

Centrum Psychologii i Sztuki Damy Radę

Centrum Psychologii i Sztuki „Damy Radę” w swoich podstawowych działaniach koncentruje się na udzielaniu indywidualnej pomocy psychologicznej. To miejsce, w którym psychologia i sztuka idą w parze, by jak najlepiej rozwinąć w nas umiejętności radzenia sobie w codziennym życiu.

Adres:

Łęczycka 1/3 m. 9, 93-193 Łódź

 • - 15%

AMDL - GABINET MASAŻU I REHABILITACJI OBRZĘKÓW

W ramach kompleksowej rehabilitacji obrzęków można skorzystać z takich zabiegów jak drenaż limfatyczny ręczny lub przy użyciu aparatu BOA.

Adres:

Traktorowa 13, 91-116 Łódź

 • - 50%

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ jest jedynym takim obiektem w województwie. Daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów, motocykli oraz gokartów. Oferuje rabat na wszystkie szkolenia oraz treningi.

Adres:

Kiełmina 78, 95-010 Stryków

 • - 10%

Tina Deco

Tina Deco zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie dekoracji okien. Realizacje firmy obejmują głównie firany, zasłony, rolety, żaluzje, karnisze, systemy elektryczne oraz projekty związane z inteligentnymi domami.

Adres:

Zgierska 31/33

 • - 10%

Ogród Zoologiczny w Łodzi

Łódzkie ZOO to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu. Powstało na ostatnim skrawku dawnej Puszczy Łódzkiej. W ogrodzie żyje obecnie aż 2140 zwierząt. ZOO oferuje rabat na bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne.

Adres:

Konstantynowska 8/10, 94-303 Łódź

 • - 20%

BE-bike

Be-bike to sieć salonów rowerowych oferujących zarówno sprzedaż, jak i profesjonalny serwis i przegląd jednośladów.

 • - 7%

Ashanti - Międzynarodowa Szkoła Sztuki Kulinarnej

Ashanti – Międzynarodowa Szkoła Sztuki Kulinarnej w Łodzi – prowadzi kompleksowe szkolenia dla branży gastronomicznej: szefów kuchni, cukierników, piekarzy, baristów, barmanów, sommelierów i kadry managerskiej.

Adres:

Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź

 • - 10%

Roni Burger

Roni Burger to lokal serwujący autorskie burgery w nietypowych wariantach smakowych. Co miesiąc pojawia się nowa, niepowtarzalna propozycja. Dostępne są opcje dla wegetarian i wegan.

Adres:

Andrzeja Struga 5, 90-420 Łódź

 • - 15%

Media Press

Drukarnia zapewniająca kompleksowy zakres usług poligraficznych. Firma wykonuje druki w dowolnym nakładzie oraz formacie z wykorzystaniem różnorodnych technik drukarskich.

Adres:

Wróblewskiego 19a, Łódź 93-578

 • - 15%

TOP SECRET

Top Secret  to polska marka odzieżowa skierowana do ludzi żyjących w sposób nowoczesny, świadomych siebie i swoich oczekiwań. Jej szeroka oferta dla kobiet i mężczyzn dopasowana jest do różnych sytuacji życiowych i zawodowych.

 • - 25%

Kucak

Kucak to klasyczny "Łódzki Wietnam", kuchnia Tajska oraz Koreańska. Tworzą ją kucharze z Wietnamu oraz Tajlandii. Posiadacze Karty Łodzianina skorzystają ze zniżki na całe menu.

 • - 10%

Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi mieści się w dawnym pałacu rodziny Poznańskich, jednego z najbogatszych rodów fabrykanckich Łodzi XIX wieku. Monumentalna rezydencja jest najbardziej rozpoznawalną budowlą i wizytówką miasta oraz świadectwem XIX wiecznej historii Łodzi.

Adres:

Ogrodowa 15, Łódź 91-065

 • - 20%

HERO EVENT - ZLOT FOODTRUCKÓW NA OGRODACH GEYERA

Zloty foodtrucków w Ogrodach Geyera w każdy pierwszy weekend miesiąca - start 1 maja.

Adres:

Piotrkowska 293/305, Łódź

 • - 10%

CANAL+

Autoryzowany dystrybutor CANAL+ w Łodzi oferuje 20% zniżki na usługi online oraz darmowy zestaw antenowy.

 • - 20%

Bielizna damska Felina

Salon Felina prowadzi sprzedaż ekskluzywnej bielizny damskiej dla ceniących klasyczną elegancję i wygodę kobiet z grupy 40+ oraz dla poszukujących zmysłowości i najnowszych trendów mody kobiet z grupy 30+. Dla posiadaczek Karty Łodzianina salon przygotował zniżkę 10%.

Adres:

Karskiego 5, Łódź

 • - 10%

Driver Autoszkoła

Auto-szkoła driver to w pełni profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców oferujący wysoki poziom nauczania w przyjaznej atmosferze. Organizowane są kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B1, B, B+E, C, C+E, D, kursy na wózki widłowe oraz kursy w języku angielskim. Szkoła oferuje 15% zniżki na kursy kategorii A i B. 

 • - 15%

Instel Technika Telekomunikacyjna

Naprawy i konserwacja sprzętu telekomunikacyjnego takiego jak: telefony klasyczne i bezprzewodowe, telefaksy, centrale telefoniczne PABX, a także sprzętu biurowego: kserokopiarek, drukarek, monitorów, niszczarek.

Adres:

Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź

 • - 10%

Miejska Arena Kultury i Sportu

Miejska Arena Kultury i Sportu (MAKiS) jest operatorem: hali widowiskowo-sportowej – Atlas Arena, dwóch piłkarskich Stadionów Miejskich, mniejszej hali Sport Arena oraz stadionu żużlowego Moto Arena Łódź. Organizuje i współorganizuje wydarzenia o charakterze targowym, sportowym, muzycznym i kulturalnym.

 • - 35%

Ośrodek Języka Rosyjskiego NA WOSTOK

Ośrodek Języka Rosyjskiego Na Wostok to szkoła języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców, prowadzona przez miłośników kultury słowiańskiej.

Adres:

Kościuszki 80/82, 90-437 Łódź

 • - 10%

Teatr Lalek Arlekin

Teatr Lalek Arlekin został założony w 1948 r. i od samego początku dąży do tego, by zaspokoić oczekiwania wielbicieli sztuki animacji. Dba o to, by przybliżać dzieciom bajkowy kanon, a zarazem stara się mówić o otaczającej nas rzeczywistości w sposób bliski dzisiejszemu widzowi.

Adres:

Wólczańska 5, 90-718 Łódź

 • - 20%

Doctor Phone

Doctor Phone oferuje profesjonalny serwis telefonów komórkowych oraz sprzedaż szkieł hartowanych, etui, słuchawek, ładowarek i wielu innych. Firma udziela rabatu na serwis i wszystkie akcesoria. 

Adres:

Wyszyńskiego 107, 94-050 Łódź

 • - 20%

Alfa Fun

Alfa Fun to laserowy paintball, dzięki któremu przeniesiesz się do świata znanego z gier komputerowych i filmów akcji. Emocjonująca rozgrywka dostarcza solidnej dawki adrenaliny. Zniżka nie dotyczy organizacji imprez.

Adres:

Łomżyńska 11, 93-176 Łódź

 • - 5%

Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze szkoły tańca w Polsce, założone i prowadzone przez Agustina Egurrolę. Oferują zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży, kobiet i par, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów na profesjonalnych salach tanecznych. Studio oferuje darmowe próbne zajęcia.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

Agencja Turystyczna Wilejka

AT WILEJKA specjalizuje się w organizowaniu wycieczek na tereny dawnych Kresów Polski. Oferuje wycieczki, wczasy, pobyty sanatoryjne i rehabilitacyjne, obozy, kolonie, bilety: autokarowe, promowe, lotnicze, ubezpieczenia, wizuje.  

Adres:

Piotrkowska 20, 90-269 Łódź

 • - 10%

Centra-Serwis Akumulatory

Salon oferuje sprzedaż, dobór i montaż akumulatorów. W ofercie znajdują się akumulatory do pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz maszyn przemysłowych i rolniczych.

 • - 5%

Centrum Medyczne Querqus

Centrum Medyczne Querqus to grono znakomitych lekarzy i fizjoterapeutów, których pasją jest medycyna i fizjoterapia. Zapewnia pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej w miłym dla oka otoczeniu, niekojarzącym się z placówką medyczną.

Adres:

Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź

 • - 10%

Restauracja Kaukaz

Restauracja na rynku Manufaktury serwująca potrawy kuchni Kaukaskiej. Posiadacze Karty Łodzianina skorzystają ze zniżki na całe menu.

Adres:

Drewnowska 58, 90-002 Łódź

 • - 10%

Magiczny Księży Młyn - spacery z przewodnikiem

Księży Młyn to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Łodzi, wpisanych na listę Pomników Historii. Zachowany tu został pierwotny układ XIX-wiecznego osiedla fabrycznego z dominującą wielką przędzalnią, domami robotniczymi i całym zapleczem socjalnym. Zapraszamy Państwa na spacer z licencjonowanym przewodnikiem, na którym opowiemy o historii t

Adres:

Księży Młyn 12

New Balance

Sklep NEW BALANCE CLASSIC posiada w ofercie odzież i obuwie typu lifestyle.  W asortymencie można znaleźć obuwie z kategorii męskiej, damskiej i unisex. Posiada również buty dziecięce oraz akcesoria do codziennego użytku; plecki torby, czapki i skarpetki.

 • - 10%

Movimento Łódzkie Centrum Rehabilitacji

Movimento Łódzkie Centrum Rehabilitacji oferuje kompleksową rehabilitację z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii i masażu leczniczego. Firma oferuje zniżki na pakiety zabiegów, konsultacja gratis.

Adres:

Żeligowskiego 46/16, 90-644 Łódź

 • - 10%

Wypożyczalnia kamperów

Kamper to doskonała propozycja na pełne przygód rodzinne wakacje, czy eksploracje szlaków turystycznych z przyjaciółmi. Niezależnie czy lubisz spontaniczne, czy szczegółowo zaplanowane wyprawy, kamper zapewni Ci możliwość elastycznej realizacji Twoich planów.

Adres:

Polarna 19, 93-466 Łódź

 • - 5%

Kwiaciarnia Pokolenia

Kwiaciarnia Pokolenia oferuje bukiety okolicznościowe, florystykę ślubną, wieńce, wiązanki pogrzebowe, kosze kwiatowe, prezentowe oraz wysyłkę kwiatów. Firma oferuje zniżki na kwiaty i kompozycje kwiatowe.

Adres:

Kopernika 65, 90-553 Łódź

 • - 10%

Biuro nieruchomości Galileo Estate

Biuro nieruchomości Galileo Estate to przede wszystkim zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem, którzy skutecznie i sprawnie przeprowadzą proces wynajmu lub sprzedaży nieruchomości.

Adres:

6 SIERPNIA 74/312/, Łódź

 • - 15%

4CARS - dystrybucja części samochodowych

Dystrybucja części do samochodów osobowych i dostawczych. Części eksploatacyjne, karoseryjne, zamienne, płyny i oleje samochodowe, oleje motocyklowe. W ofercie uznane i renomowane marki producentów.

Adres:

Łódź, ul Wróblewskiego 90/92

 • - 6%

Muzeum Kinematografii w Łodzi

Muzeum Kinematografii w Łodzi jest jedynym w Polsce muzeum chroniącym zabytki z dziedziny techniki, sztuki i kultury filmowej. Siedzibą Muzeum jest zabytkowy pałac Karola Scheiblera z przełomu wieków XIX i XX.

Adres:

Plac Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

 • - 30%

Mar Car warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy oferujący naprawę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiada w pełni nowoczesne urządzenia oraz profesjonalnych specjalistów.

Adres:

Pokładowa 13/15, 93-492 Łódź

 • - 20%

Centrum Nauki i Techniki EC1

Największe w Polsce Centrum Nauki i Techniki zbudowane w przestrzeniach ponad stuletniej Elektrowni Łódzkiej to 8000 metrów kwadratowych, ponad 150 stanowisk, wystawy tematyczne i Kino Sferyczne. Posiadaczom Karty Łodzianina oferuje zniżkę na bilety.

Adres:

Targowa 1/3 , 90-022 Łódź

 • - 20%

Book&Cook Studio Kulinarne

Book&Cook to wyjątkowa przestrzeń kreatywna, która od 6 lat organizuje kulinarne warsztaty weekendowe, eventy firmowe oraz imprezy okolicznościowe. Skupia znane osobowości z branży – szefów kuchni, blogerów kulinarnych, pasjonatów gotowania. Dla Łodzian rabaty na weekendowe warsztaty kulinarne.

Adres:

Roosevelta 10, 90-056 Łódź

 • - 5%

Restauracja Hamra

Hamra – Restauracja Libańska to połączenie kuchni śródziemnomorskiej ze smakami kuchni Bliskiego Wschodu. Kuchnia libańska uznawana jest za najzdrowszą z diet na świecie. Lokal oferuje zniżki na wszystkie dania z menu.

Adres:

Piotrkowska 89, 90-423 Łódź

 • - 15%

Agroturystyka Owocowa Chojnata

Owocowa Chojnata to Gospodarstwo Agroturystyczne oferujące swoim gościom aktywy wypoczynek przy zbiorach świeżych owoców oraz soki i inne przetwory wytwarzane na miejscu.

Adres:

Chojnata 15, 96-111 Kowiesy

 • - 15%

Satall Dealer Mitsubishi Motors

Salon samochodowy Mitsubishi Satall oferuje pełną kontrolę stanu technicznego samochodu oraz wszelkie naprawy serwisowe oraz blacharsko-lakiernicze.

 • - 10%

Kino Charlie

Kino Charlie to nie tylko starannie dobrany repertuar. Dla widzów dostępne jest 5 sal. Charlie jest kinem bez popcornu, ale w kawiarence można zakupić inne przekąski. Jest to też dobre miejsce na dyskusję o filmie.

Adres:

Piotrkowska 203/205, Łódź 90-451

DiveHub Centrum nurkowe

Centrum nurkowe Divehub prowadzi szkołę nurkowania, sklep i wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Nurkowanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy nurkowania rekreacyjnego wszystkich poziomów zaawansowania.

Adres:

Przędzalniana 31, Łódź

 • - 30%

Restauracja Sufler

Klimatyczne miejsce na Bałutach oferujące burgery o zwariowanych nazwach, naleśniki, zupy i i inne dania główne.

Adres:

Łagiewnicka 65A

 • - 15%

Experymentarium

Centrum Nauki Experymentarium to miejsce, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Miejsce oferuje rabat na bilet wstępu.

Adres:

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

 • - 10%

Select Beauty

Salon urody oferujący zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery oraz zabiegi modelujące ciało, między innymi zabiegi dla kobiet w ciąży, laseroterapię, epilację laserową.

Adres:

Nowomiejska 5, 91-414 Łódź

 • - 25%

Letnie spacery po Łodzi

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2021.

Adres:

Piotrkowska 28 lok. 2U, 90-269 Łódź

 • - 20%

Restauracja u Kretschmera

Restauracja u Kretschmera to wyjątkowe miejsce na mapie miasta, łączące klimat fabrycznej Łodzi z nowoczesnością. Karta dań jest zmieniana co tydzień zgodnie z inwencją Szefa Kuchni.

Adres:

Kopernika 64, 90-553 Łódź

 • - 10%

Centrum Szkoleniowe Progres

Szkoła języków obcych Progres oferuje szeroką gamę kursów na różnych poziomach zaawansowania. Uczy w oparciu o najnowsze badania z dziedziny neurodydaktyki. Szkoła oferuje rabat na wszystkie kursy grupowe.

Adres:

Pomorska 40, 91-408 Łódź

 • - 20%

Dietetyk Bonne Sante

Gabinet dietetyczny Bonne Santé jest prowadzony przez wykwalifikowanych dietetyków. Każdego dnia uczy pacjentów jak wdrażać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, dbając o to, by każdy otrzymał profesjonalną pomoc. Oferuje rabaty na kuracje dietetyczne.

Adres:

Rzgowska 56A, Łódź 93-173

 • - 15%

Cicerone Patrycja Czudak

Cicerone to spacery i wycieczki z przewodnikiem po Łodzi, podczas których opowiadane są ciekawe historie, anegdoty i miejskie legendy. Firma oferuje rabat na wszystkie usługi i produkty w sklepie internetowym.

 • - 10%