Miejska Arena Kultury i Sportu

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Miejska Arena Kultury i Sportu


Opis

Miejska Arena Kultury i Sportu (MAKiS) to największa w Europie spółka zajmująca się zarządzaniem obiektami sportowo-widowiskowymi. Jest operatorem: hali widowiskowo-sportowej – Atlas Arena, dwóch piłkarskich Stadionów Miejskich (domów drużyn ŁKS Łódź i RTS Widzew Łódź), mniejszej hali Sport Arena oraz stadionu żużlowego Moto Arena Łódź (dom drużyny Orzeł Łódź).

Domeną MAKiS nie jest wyłącznie administrowanie obiektami. Organizuje i współorganizuje wydarzenia o charakterze targowym, sportowym, muzycznym i kulturalnym. Wśród nich m.in. najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce – Targi natura FOOD & beECO, mecze reprezentacji Polski U-21 czy nagrodzony statuetką „Energia Kultury” koncert Queen Symfonicznie.

Aktualnie zapraszamy Państwa na XIV Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz X Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekty są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Szczegółowy wykaz udogodnień znajduje się w „Deklaracji dostępności” na stronie: www.makis.pl.

Regulamin i warunki

 35% zniżki na Targi natura FOOD & beECO (bilet jednorazowego wstępu: 10 zł).

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.