Centrum Szkoleń BHP

Siedlecka 3b, 93-138 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.Opis

Firma Centrum Szkoleń BHP świadczy usługi w zakresie organizacji szkoleń z obsługi oraz konserwacji urządzeń transportu bliskiego, takich jak wózki widłowe czy podesty ruchome. Przeprowadza również kursy strażackie, wstępne i okresowe szkolenia BHP oraz wiele innych.
Czternastoletnie doświadczenie na rynku stanowi gwarancję profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do Kursanta. Centrum Szkoleń BHP na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów – z myślą o nich nieustannie się rozwija, poszerzając horyzonty kadry pracowniczej i rozbudowując swoją działalność.
Firma posiada pięć ośrodków – w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie, dzięki czemu sieć zadowolonych Klientów objęła już swym zasięgiem prawie każdy zakątek kraju. W każdym oddziale znajdują się w pełni wyposażone sale wykładowe oraz hale z urządzeniami transportu bliskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Centrum Szkoleń BHP przeprowadza również szkolenia bezpośrednio u Klienta.
Szerokie spektrum szkoleń pozwala zaryzykować stwierdzenie, że każdy znajdzie w Centrum Szkoleń to, czego szuka. Tysiące usatysfakcjonowanych Klientów to najlepszy dowód na wysoką jakość świadczonych usług.

Regulamin i warunki

20% zniżki na każde szkolenie z cennika

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.