Farba Warsztaty Plastyczne

W. Bandurskiego 55, 94-020 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Farba Warsztaty Plastyczne


  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Farba zaprasza na cykliczne Warsztaty dla dzieci – Radosne Soboty. Spotkania mają charakter warsztatów plastycznych połączonych z dobrą zabawą.  Zajęcia w trakcie których dzieci kreatywnie spędzą wolny czas, a także możliwość urzeczywistnienia dziecięcych pomysłów artystycznych i moc pozytywnej energii, także umiejętność zgodnego przebywania, funkcjonowania i współpraca w grupie.                          
W czasie zajęć malujemy, rysujemy, lepimy,ugniatamy, wyklejamy. Wszystkie te czynności wspomagają rozwijać małą motorykę u dziecka. Tworząc z nami  własnymi rączkami niesamowite rzeczy,wspomagamy sprawne funkcjonowanie dłoni i palców, prace manualne również dostarczania wrażeń dotykowych i poznawania. Ponadto podczas zajęć zawsze znajdziemy czas na zabawy i animacje z chustą Klanza oraz gry planszowe czy na układanie puzzli, które doskonale wpływają na pamięć, refleks oraz spostrzegawczość.
 

Regulamin i warunki

15 % zniżki na dowolne warsztaty dla dzieci.

Dostępność miejsc uzależniona jest od liczby rezerwacji na dany dzień. Aby zapewnić dziecku miejsce na wybrane warsztaty, rezerwuj pod numerem telefonu - 790 721 675.

Aby skorzystać z rabatu:

  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.