Recobed - sklep internetowy

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Recobed - sklep internetowy


Nawiguj z Google


Opis

Recovet to polska firma znajdująca się na rynku już od kilkunastu lat. Ponieważ od zawsze zwierzęta były częścią naszej rodziny, zaczęliśmy sprowadzać, a w miarę rozwoju produkować, artykuły dla zwierząt. Z miłości, pasji i doświadczenia powstała nasza marka „Recobed”. Recobed specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości posłań dla psów i kotów. W ofercie posiadamy m.in. kanapy, pontony, budki, kocyki, pufy, czy poduszki. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Stworzyliśmy kolekcję używając materiałów powstałych z recyklingu butelek PET, wykorzystaliśmy technologię EASY CLEAN, która ułatwia utrzymać nasze produkty w czystości. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy nowości. Sami projektujemy nie tylko posłania, ale również tkaniny, aby zapewnić klientom unikatowość naszych produktów i najwyższą jakość. Wszystko to, bo wiemy jak ważne są zwierzęta.

Regulamin i warunki

15% rabatu na wszystkie produkty marki RECOBED w sklepie www.recobed.pl. Rabat można zrealizować przy użyciu kodu rabatowego.

Aby pobrać kod rabatowy zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach.