Centrum Psychologii i Sztuki Damy Radę

Łęczycka 1/3 m. 9, 93-193 Łódź
  • Home
  • Oferty
  • Centrum Psychologii i Sztuki Damy Radę
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google


Centrum Psychologii i Sztuki Damy Radę


Opis

Centrum Psychologii i Sztuki „Damy Radę” w swoich podstawowych działaniach koncentruje się na udzielaniu indywidualnej pomocy psychologicznej, prowadzeniu warsztatów, szkoleń z zakresu kompetencji miękkich ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji społecznych, również uwzględniając aspekt międzykulturowy.
To miejsce, w którym psychologia i sztuka idą w parze, by jak najlepiej rozwinąć w nas umiejętności radzenia sobie w codziennym życiu.

W ofercie Centrum znajdują się m.in.:
- poradnictwo psychologiczne (również w postaci konsultacji on-line),
- indywidualne sesje relaksacyjne,
- usługi artystyczne.

Centrum Psychologii i Sztuki „Damy Radę” prowadzone jest jednoosobowo przez Małgorzatę Stelmasiak – psychologa (z wykształcenia i z pasji) i artystę (z zamiłowania do tworzenia).

Od wielu lat udziela wsparcia psychologicznego dorosłym oraz młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty, głównie z zakresu kompetencji miękkich. Współpracuje z firmami i instytucjami na terenie całej Polski.

NOWE WARSZTATY W OFERCIE:

Twórcza relaksacja – to warsztaty, które mają na celu relaks poprzez akt twórczy. Dzięki procesowi tworzenia, poza wyciszeniem i uspokojeniem, można poprawić zdolności manualne oraz procesy uwagi. Poprzez zabawę ze sztuką można odstresować się oraz zapomnieć o problemach dnia codziennego.
Warsztaty odbywają się we wtorki w godzinach 17:00-20:00 w Pracowni Twórczej Centrum Psychologii i Sztuki "Damy Radę" przy al. Kościuszki 49/51 w Łodzi w lokalu nr 424 w klatce D (2 piętro).
Warsztaty startują 13 lipca 2021 roku.

Wyrzuć to z siebie
– to warsztaty, których celem jest wyrzucenie z siebie nagromadzonych przez różne doświadczenia emocji w sposób nietypowy, zabawowy oraz zabawny. Dynamiczny proces twórczy może pozwolić na uwolnienie się od napięć i dać szansę na rozładowanie twórcze. 
Warsztaty odbywają się w piątki w godzinach 17:00-20:00 w Pracowni Twórczej Centrum Psychologii i Sztuki "Damy Radę" przy al. Kościuszki 49/51 w Łodzi w lokalu nr 424 w klatce D (2 piętro).
Warsztaty startują 16 lipca 2021 roku. 

Z Kartą Łodzianina zniżka 10% na warsztaty.

Regulamin i warunki

15% zniżki na na konsultacje psychologiczne.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.