Winimark producent mebli

Sienkiewicza 59, 90-009 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Winimark producent mebli


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Firma Winimark powstała na początku 1998 roku. Zaczęliśmy od nowatorskiego pomysłu, który przerodził się w produkcję mebli łazienkowych, następnie został rozszerzony o asortyment ceramiki meblowej, euro kuchnie, szafy i sypialnie. Bogate wzornictwo i różnorodność materiału pozwoliła nam na stworzenie niepowtarzalnych i osobliwych wzorów mebli, które wzbogacają wnętrza naszych klientów od ponad 20 lat.

W meblach naszych istnieje możliwość wymiany frontów na inne lub w innym kolorze, nawet po paru latach. Nasze meble wykonane są w najwyższych standardach materiałowych i technologicznych. Wymiana frontów w całej kuchni zajmuje około 1 godziny. Można wymienić fronty i mamy inny nowy mebel, nawet po paru latach. Opcja ta dotyczy tylko naszych wyrobów.

Wykonujemy meble w technologii 3D: zabudowy wnękowe i grafiki szklane. Przesyłamy do wyboru grafiki w 3D w tematyce interesującej klienta. Istnieje możliwość wykorzystania także własnych zdjęć jako grafik szklanych.
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Wykonujemy meble dla osób z niepełnosprawnościami: meble kuchenne, łazienkowe, szafy, meble dla dzieci. Meble dostosowane są dla osoby w zależności od stopnia jej niepełnosprawności. Nasze meble zapewniają pomoc w funkcjonowaniu w życiu codziennym, pozwalają zapewnić warunki utrzymywania higieny osobistej, likwidują bariery architektoniczne.

Zajmujemy się pomocą w wypełnianiu wniosku o dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dotyczącego barier architektonicznych, barier w komunikowaniu się. Zakupujemy wybrany sprzęt, produkt i montujemy w domach, mieszkaniach, salonach, budynkach użyteczności publicznej itd.
 

Regulamin i warunki

10% zniżki na meble kuchenne, łazienkowe i meble do sypialni.
Bezpłatna wstępna wycena mebli.
Bezpłatna konsultacja z projektantem wnętrz,  w każdy wtorek – do 1 godziny, po wcześniejszej rezerwacji terminu telefonicznie lub mailowo.
Projekt kuchni, łazienki, szafy wnękowej – gratis. 

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.