Park Miliona Świateł

Piłsudskiego, 90-001 Łódź Park Źródliska
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Park Miliona Świateł


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Wkraczamy w nowe 600 lecie z nową baśnią i jej bohaterami. Trzecia edycja Parku Miliona Świateł w ten jubileuszowy rok 600 rocznicy nadania Łodzi praw miejskich zaskoczy nas całkiem nowym magicznym światem.

13 października otwieramy Park Miliona świateł! To już trzeci raz – jednak w tym roku w zupełnie nowej odsłonie. Najstarszy w Łodzi miejski park, czyli Park Źródliska zamieni się w  Krainę Królowej Śniegu. Polarne niedźwiedzie, renifery, lodowe pałace, skrzące się płatki śniegu — tego roku przyjadą do nas całkiem nieznane Łodzianom instalacje, dzięki którym powstała sceneria przeniesie nas z centrum Łodzi wprost na karty andersenowskiej powieści.
Park będzie czynny od 13 października 2023 do 3 marca 2024, codziennie, wyłączając jedynie 24 i 31 grudnia. Godziny, w których będzie można podziwiać piękną Krainę Królowej Śniegu pełną magii kolorowych świateł to 17:00-21:00.
Na miejscu codziennie w godzinach pracy parku do Państwa dyspozycji dostępna będzie kasa biletowa, jednak (UWAGA!) gorąco zachęcamy do kupna biletów za pomocą strony internetowej: https://parkmilionaswiatel.pl/bilety/lodz/

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Miejsce przystosowane jest do osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

10% zniżki na bilety Standard i Elastyczne dla posiadaczy Karty Łodzianina - wejście ze zniżką jest możliwe tylko raz podczas trwania całego wydarzenia.

Bilet ze zniżką można kupić przy wejściu w kasie lub na stronie internetowe:

 https://parkmilionaswiatel.pl/bilety/lodz/
Aby pobrać kod rabatowy zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i Karta Łodzianina i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach. Użytkownik może pobrać tylko jeden kod rabatowy podczas trwania imprezy.

Na jedną Kartę można kupić tylko jeden bilet - również rodzinny. 
Dzieci do 3 r.ż. wchodzą bezpłatnie.