Alicja w Parku Miliona Świateł

Piłsudskiego, 90-001 Łódź Park Źródliska
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Alicja w Parku Miliona Świateł


Opis

Alicja – Park Miliona Świateł w Łodzi to plenerowa wystawa dla całej rodziny, która już po raz drugi zagości w zabytkowym Parku Źródliska I w Łodzi. Atrakcja będzie dostępna po zmroku w każdy dzień od poniedziałku do niedzieli, aż do 28 lutego 2023 roku. W 15 hektarowym zaczarowanym ogrodzie czekać będą ogromne kolorowe owady, chichoczące rośliny, opowiadające bajki zwierzęta czy skrzypiące drzwi, a między rozświetlonymi alejkami odkryć można wirujące filiżanki, magiczne drzewa, karuzelę i lewitujący imbryk a także mnóstwo innych atrakcji. Nie tylko najmłodszych zaskoczy najdłuższy w Polsce kolorowy świetlny tunel, ogród czarów, w którym można podziwiać pobudzające zmysły świetlno-muzyczne widowisko, spacer aleją czerwonych serc czy wizyta w sali tronowej Królowej. Poszukiwaczy przygód z kolei czeka dobra zabawa i wyzwanie: odnalezienie drogi w pełnym niespodzianek świetlnym labiryncie.

Nowe atrakcje.
Organizatorzy zadbali o gości, którzy w zeszłym roku korzystali już z Parku i przygotowali kilka zupełnie nowych atrakcji. Obok znanych i lubianych instalacji ze świata Alicji z Krainy Czarów, pojawią się w tym roku nowości takie jak prezentowane po raz pierwszy w Polsce widowisko świetlno-muzyczne pt. „Motyle”, w ramach którego kolorowe owady „zatańczą” kolorami tęczy do dźwięków pięknej muzyki. W pobliżu zlokalizowanej na terenie parku Palmiarni odwiedzających zaskoczy zaś nastrojowa Aleja pod Palmowymi Liśćmi, która zachęcać będzie do zwiedzania egzotycznej wystawy roślin. Wszystkie dzieci zachwycą na pewno chętnie pozujące do wspólnych zdjęć… uśmiechnięte kolorowe sztućce.

Informacje praktyczne.
Park Miliona Świateł jest dostępny od godz. 17.00 do 22.00 (ostatnie wejście możliwe do 21.00). Bilety można zakupić na stronie www.parkmilionaswiatel.pl, przez Going.pl lub w kasach stacjonarnych otwieranych od godz. 16.00. Obowiązują ceny ulgowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat, emerytów, osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, a także specjalne bilety rodzinne. Atrakcja przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Miejsce przystosowane jest do osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

10% zniżki na bilety Standard i Elastyczne dla posiadaczy Karty Łodzianina - wejście ze zniżką jest możliwe tylko raz podczas trwania całego wydarzenia.

Bilet ze zniżką można kupić przy wejściu w kasie lub na stronie internetowej:
https://parkmilionaswiatel.pl/kup-bilet-lodz/#tickets

Aby pobrać kod rabatowy zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i Karta Łodzianina i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach. Użytkownik może pobrać tylko jeden kod rabatowy podczas trwania imprezy.

Na jedną Kartę można kupić tylko jeden bilet - również rodzinny. 
Dzieci do 3 r.ż. wchodzą bezpłatnie.