Festiwal Kamera Akcja

Targowa 61/63, 90-323 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Festiwal Kamera Akcja


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Filmowy październik w blasku neonu!
Filmy nagrodzonej Złotą Palmą Justine Triet, a także nowofalowe musicale Jacques'a Demy'ego zobaczycie podczas 14. edycji Festiwalu Kamera Akcja. To dopiero pierwsze wieści programowe zaplanowanego na jesień jedynego festiwalu filmów fabularnych w Łodzi, który odbędzie się w Szkole Filmowej w Łodzi i Muzeum Kinematograf od 12 do 19 października 2023 roku.
Festiwal Kamera Akcja cieszy się wielką popularnością, a organizatorzy, by dorównać oczekiwaniom uczestników, ciągle podnoszą programową poprzeczkę. Także i w tym roku możecie liczyć na najlepsze filmowe perełki nagradzane na całym świecie od Berlinale, przez Cannes i Wenecję aż po Sundance. Możecie być pewni, że zobaczycie tytuły, które szczególnie zapadną wam w pamięć i nie zostawią was obojętnymi.
W ramach Festiwalu Kamera Akcja będzie można również uczestniczyć w warsztatach, case study, dyskusjach, w których weźmie udział ponad 50 gości z branży filmowej. Szczegóły i pełny harmonogram już wkrótce.
Bądź na bieżąco i śledź stronę Festiwalu: www.kameraakcja.com.pl

 


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Wszystkie wydarzenia festiwalu odbywają się na terenie Szkoły Filmowej w Łodzi, jedynie w miejscach znajdujących się na parterze lub wyposażonych w windę (od tego roku, winda znajduje się także w budynku Rektoratu), zapewniając pełną dostępność i możliwość dodatkowej asysty pracowników festiwalu.
Wydarzenia festiwalu będą realizowane hybrydowo, również w formule online, dzięki czemu osoby, które nie mogą na co dzień opuścić swojego domu z uwagi w poruszaniu się, będą miały łatwy dostęp do oferty festiwalu. 
Poszczególne wydarzenia festiwalowe (spotkani, projekcje, warsztaty), mogą zostać wzbogacone o dodatkowe elementy, np. „tłumaczenie na język migowy” czy audiodeskrypcję.

Regulamin i warunki

Z Kartą Łodzianina można zakupić karnet w wysokości 139 zł. Karnety upoważnia do wejścia na wszystkie wydarzenia 14. Festiwalu Kamera Akcja (część stacjonarna oraz online). Szczegółowe informacje oraz regulamin sprzedaży karnetów: www.kameraakcja.com.pl

Aby pobrać kod rabatowy zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach.