FlixBus

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

FlixBus


Nawiguj z Google


Opis

Skorzystaj ze zniżki na przejazdy i #zaflixuj się w Łodzi!
Tęsknisz za podróżowaniem? FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska.

Zaplanuj gdzie chcesz pojechać, a my w wygodny sposób dowieziemy Cię na miejsce.
Aktualne połączenia sprawdź w naszej aplikacji lub na www.flixbus.pl, a swój przejazd zarezerwuj jednym kliknięciem.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Niestety, na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie umożliwić wszystkim pasażerom podróżowania na dowolnych trasach w dowolnym momencie. Zależy to od warunków konstrukcyjnych autobusów oraz od dostępnej infrastruktury – nie wszystkie przystanki są dostosowane do osób o specjalnych potrzebach. Za przystanki odpowiedzialni są odpowiedni zarządcy infrastruktury. Flota autobusów FlixBus dostosowanych do osób o specjalnych potrzebach stale rośnie i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaoferować dowolne przejazdy wszystkim naszym pasażerom.

Ze względów bezpieczeństwa w naszych autobusach nie wolno przewozić zwierząt. Wyjątkiem są psy przewodniki oraz psy asystujące.

Regulamin i warunki

Jak skorzystać ze zniżki na przejazdy? To proste! W trakcie rezerwacji wpisz swój kod w polu „użyj vouchera”.
Jeden użytkownik może pobrać max. 2 kody na miesiąc. FlixBus to najprostszy sposób, by odkrywać świat! #zaflixuj się w Łodzi!

Aby pobrać kod rabatowy, zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach.