Teatr Kamila Maćkowiaka

Sienkiewicza 55 lok. 31, 90-009 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Teatr Kamila Maćkowiaka


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Fundacja Kamila Maćkowiaka ma w swoim dorobku 14 premier teatralnych i nieustannie pracuje nad poszerzeniem repertuaru. Produkuje spektakle bardzo zróżnicowane gatunkowo – zarówno komedie, jak również dramaty psychologiczne. Każdy spektakl dotyczy ważnych i aktualnie nurtujących społeczeństwo, problemów. Fundacja realizuje teatr środka, łączący sztukę wysoką z popularno-rozrywkową, trafiając tym samym do wielu grup odbiorców i mając wpływ na kształtowanie gustów łódzkiej publiczności.

Jednym z największych sukcesów Fundacji jest kultowy spektakl „Niżyński”, który przyniósł ponad 20 nagród na festiwalach polskich i międzynarodowych.
Szczególnie lubianym przez łódzkich widzów jest spektakl "DIVA Show", który jest laureatem kilku nagród, w tym prestiżowej Nagrody im. Schillera i Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Monodramów WROSTJA.
Jako że Kamila Maćkowiaka zawsze interesowały postaci trudne, postawione w ekstremalnie skrajnych życiowych sytuacjach, Klaus Kinski stał się kolejnym scenicznym wyzwaniem, które odniosło sukces. Spektakle „Śmierć i dziewczyna” i „Klaus – obsesja miłości” otrzymały wyróżnienie czytelników łódzkiej Gazety Wyborczej „Wiosła Kultury 2020” w kategorii Wydarzenie.

Najnowsze spektakle „Idiota” oraz „Zombi” są ponadczasowe w swojej treści, przez co zyskują coraz większe grono widzów. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Zapraszamy do Teatru Kamila Maćkowiaka – najbardziej emocjonującego teatru w mieście.

INFORMACJE DODATKOWE
Sala teatralna mieści się w budynku Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, ul. Wojska Polskiego 83 - dostępny parking.
Biuro Fundacji Kamila Maćkowiaka - ul. Sienkiewicza 55 lok. 31 Łódź
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Przy sali teatralnej w Centrum Dialogu (ul. Wojska Polskiego 83):
- miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych
- budynek przystosowany do osób z niepełnosprawnością ruchową - nie ma progów,
- sala teatralna przystosowana do osób z niepełnosprawnością ruchową,
- na widowni przeznaczone miejsca dla widzów na wózkach inwalidzkich,
- toaleta dla osób niepełnosprawnych

Regulamin i warunki

10% na wszystkie spektakle z wyłączeniem premier.

Rabat na bilet jest udzielany w biurze Teatru przy ulicy Sienkiewicza 55 lok 31 w Łódź lub internetowo na stronie Teatru przy użyciu kodu rabatowego.

Aby skorzystać z rabatu w biurze Teatru:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.
Jak otrzymać kod rabatowy? To proste. Zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej Karta Łodzianina i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach.