Polregio

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Polregio


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1500 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta blisko 72 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach. Istniejemy po to, aby ludzie w Polsce mogli każdego dnia wygodnie i sprawnie przemieszczać się i swobodnie realizować swoje plany. Bez względu na to, gdzie mieszkają – w małym czy dużym mieście – chcemy im ułatwić dojazd do ważnych miejsc, takich jak: praca, szkoła, urzędy, sklepy i oczywiście dom. Dzięki najszerszej siatce połączeń do wielu miejsc docieramy jako jedyni, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy bez wyjątku mógł korzystać z kolei w swoim regionie.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Pociągi POLREGIO wyposażone są w platformy podjazdowe, toalety z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami oraz wyznaczone miejsca dla tych osób. Osoby uprawnione mogą podróżować w towarzystwie opiekuna lub psa asystującego. Wszystkie osoby o ograniczonej mobilności objęte są pomocą obsługi pociągu.

Regulamin i warunki

17% zniżki na bilet strefowy miesięczny w aglomeracji łódzkiej.

Oferta dedykowana dla posiadaczy Karty Łodzianina, podróżujących na podstawie biletu strefowego miesięcznego ważnego w aglomeracji łódzkiej. Bilet uprawnia do przejazdu wszystkimi pociągami POLREGIO, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz środkami komunikacji miejskiej w granicach miasta Łodzi.

Wszyscy posiadacze Karty Łodzianina będą mieć dostęp do tańszych biletów miesięcznych, ważnych na obszarze aglomeracji łódzkiej ograniczonej stacjami Zgierz Kontrewers, Zgierz, Pabianice i Łódź Andrzejów.

Osoby, które będą chciały zakupić „Bilet strefowy miesięczny” nie będą musiały okazywać Karty Łodzianina przed dokonaniem transakcji, natomiast Karta będzie wymagana podczas kontroli biletów.