BioStudioAgnes

Więckowskiego 13, 90-721 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

BioStudioAgnes


 • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

BioStudioAgnes istnieje na rynku od 2009 roku i posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i sukcesywnie wprowadza nowatorskie usługi. Nasz personel nieprzerwanie kształci się i podnosi swoje kwalifikacje. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pigmentacji (makijaż permanentny brwi, oczu i ust) oraz mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo posiadamy studio fryzur i wizażu. U nas zadbasz o paznokcie, a także skorzystasz z solarium. Znajdziesz też usługi z zakresu kosmetyki, fryzjerstwa.
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obsługa osób niesłyszących (na miejscu tłumacz języka migowego), obsługa osób niewidomych, obsługa innych osób niepełnosprawnych (w miarę rozwoju staramy się dostosowywać i usuwać bariery).

Regulamin i warunki

[3 URODZINY KARTY]
35% zniżki na wybrane masaże:

 • Masaż klasyczny (leczniczy) lub relaksacyjny (wywiad z wykwalifikowanymi technikami masażystami i dostosowanie do potrzeb klienta)
 • Masaż bambusem antycellulitowym
 • Masaż gorący kamieniami (terapia leczenia ciepłem)
 • Masaż aromaterapeutyczny na masełku do ciała
 • Odnowa biologiczna ciała (peeling z masażem)
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu
 • Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu z kawiacją i sonoforezą
40% zniżki na makijaż permanentny brwi lub ust
10% zniżki na przedłużanie rzęs, manicure, pedicure10% zniżki na wszystkie usługi (aktualny cennik znajduje się tutaj), rabat liczony zawsze od ceny standardowej nieobjętej okresową promocją, rabaty nie łączą się, konieczna rezerwacja terminu.

Aby skorzystać z rabatu:

 1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
 2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
 3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.