BioStudioAgnes

Więckowskiego 13, 90-721 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

BioStudioAgnes


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

BioStudioAgnes istnieje na rynku od 2009 roku i posiada szerokie grono zadowolonych klientów. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i sukcesywnie wprowadza nowatorskie usługi. Nasz personel nieprzerwanie kształci się i podnosi swoje kwalifikacje. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pigmentacji (makijaż permanentny brwi, oczu i ust) oraz mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowo posiadamy studio fryzur i wizażu. U nas zadbasz o paznokcie, a także skorzystasz z solarium. Znajdziesz też usługi z zakresu kosmetyki, fryzjerstwa.
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obsługa osób niesłyszących (na miejscu tłumacz języka migowego), obsługa osób niewidomych, obsługa innych osób niepełnosprawnych (w miarę rozwoju staramy się dostosowywać i usuwać bariery).

Regulamin i warunki

12% zniżki na wszystkie usługi (aktualny cennik znajduje się tutaj), rabat liczony zawsze od ceny standardowej nieobjętej okresową promocją, rabaty nie łączą się, konieczna rezerwacja terminu.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.