Teatr Nowy, noszący imię swojego założyciela i wieloletniego dyrektora Kazimierza Dejmka, od inauguracji działalności w listopadzie 1949 roku miał być sceną programowo „nową” - na wskroś współczesną, zaangażowaną społecznie i światopoglądowo. Na jego deskach przez lata pojawiały się ważne i rezonujące w całym kraju spektakle o silnym wydźwięku społecznym, politycznym i etycznym.
Obecnie Teatr Nowy, pod kierownictwem Marcina Brzozowskiego, po zakończonej kadencji Doroty Ignatjew, kontynuuje tę ideową linię. W ramach nowej perspektywy programowej rozwijane są m.in. cykle czytań performatywnych, które stanowią przestrzeń dialogu z literaturą, historią i współczesnością, a także są formą prezentacji nowych głosów i tematów.
W repertuarze Nowego znaleźć można zarówno spektakle poruszające aktualne i istotne problemy społeczne, jak i inteligentne komedie autorstwa uznanych artystów – z myślą o różnorodnej publiczności i szerokim spektrum teatralnych oczekiwań.
Regulamin i warunki
❗ [5. URODZINY KŁ]
Spetkakle objęte promocją:
- Ciało dziewczyny (MS, ul. Zachodnia 93) 01.03.2026 (ndz) 16:00
- Kto jest szalony – ja czy świat? (DS, ul. Więckowskiego 15) 20.03.2026 (pt) 19:00
- Beze mnie jesteś nikim (MS, ul. Zachodnia 93) 22.03.2026 (ndz) 17:15
- 1968 / Biegnij, mała biegnij (DS, ul. Więckowskiego 15) 27.03.2026 (pt) 19:00 / 28.03.2026 (sb) 19:00
Aby skorzystać z rabatu:
- Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
- Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
- Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.