Bajkowy Labirynt

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Bajkowy Labirynt


  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt to miejsce pełne atrakcji przeznaczone dla całych rodzin z dziećmi. Z sukcesem łączymy aktywną rozrywkę, warsztaty rozwojowe, naukowe czy rozwijające aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. Nasze wielopoziomowe, rozbudowane konstrukcje w naturalny sposób zachęcając dzieci do aktywności ruchowej. Uzupełnieniem aktywnej rozrywki dla dzieci są baseny z piłkami oraz niekonwencjonalne zjeżdżalnie. Dla młodzieży przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowaną strefę RO-AN NINJA, która do aktywnej zabawy wplata wątek rywalizacji. Dla fanów interaktywnych zabaw stworzyliśmy specjalne strefy, w których znajduję się Knoocker, Kinkektikus oraz automaty do gry.

Z myślą o kompleksowości naszych usług, specjalnie dla solenizantów mamy przygotowaną specjalną ofertę przyjęcia urodzinowego z wieloma atrakcjami. Z myślą o rodzicach stworzona została specjalna strefa, w której każdy rodzic może rozkoszować się aromatyczną kawą lub herbatą oraz wieloma wyśmienitymi przekąskami.

Regulamin i warunki

Z Kartą Łodzianina bilet bez limitu czasowego w cenie biletu 75 minut, zarówno z Kartą Stałego Klienta jak i bez Karty Stałego Klienta.

Aby skorzystać z rabatu:
  1.     Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2.     Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3.     Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.