EC1 Ulica Żywiołów

Targowa 1/3 90-022 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

EC1 Ulica Żywiołów


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Misją Ulicy Żywiołów jest pobudzanie dziecięcej ciekawości i asystowanie w rozwoju indywidualnego potencjału.

Świat żywiołów, który tworzymy dla Dzieci, ma być inspiracją do wspólnej podróży zmierzającej do odkrywania tajemnic bytu ludzkiego. Chcemy kształtować u odwiedzających postawy odpowiedzialnej konsumpcji i kształtowania kultury oraz budowania otwartości na rozwój własny    i społeczny.

Polecamy Ulicę Żywiołów szczególnie dla dzieci między 3 a 10 rokiem życia. Jesteśmy otwarci na rodziny z dziećmi w różnym wieku, dlatego maluszki znajdą też coś dla siebie, ale nie wszystkie atrakcje będą dla nich odpowiednie. Także nastolatkowie i dorośli nie będą się nudzić. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy Centrum Obsługi Malucha – cichy pokój do karmienia i przewijania oraz specjalny kojec w Przystanku Rodzica.
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Osobom z niepełnosprawnością ruchową zapewniliśmy dostęp na wszystkie poziomy naszej ekspozycji oraz do wszystkich pomieszczeń dodatkowych. Na każdym piętrze znajdują się toalety dla osób z niepełnosprawnością. Przy każdym eksponacie zamieściliśmy tabliczki z opisem w języku Braille’a.

Regulamin i warunki

20% zniżki na bilet na ekspozycję.

Zakup biletów z Kartą Łodzianina jest możliwy tylko w kasie.


1. Zanim nas odwiedzisz, sprawdź dostępność biletów na naszej stronie www.ulicazywiolow.pl. Aby mieć pewność, że będą wolne miejsca w wybranym przez Ciebie dniu lub kup bilet internetowo.

2. Zachęcamy do przybycia 15 minut przed godziną wejścia na ekspozycję, aby zdążyć zakupić/wymienić bilet na opaskę, przebrać się, skorzystać z toalety.

3. Bilet pozwala na 2 lub 3 godziny eksploracji Ulicy Żywiołów, w zależności od godziny wejścia.

4. Bilet kupujemy na określone godziny (szczegóły na naszej stronie www). Po upływie czasu poprosimy Cię o przejście do strefy wejścia, gdzie możesz odpocząć, zjeść coś, zrobić sobie zdjęcie na specjalnej ściance oraz… odkryć niespodzianki ukryte w niektórych szafkach. To miejsce odwiedzają czasem nasze Żywiołaki. Jeżeli masz ochotę i siły na więcej eksperymentowania – wystarczy zakupić bilet na kolejne wejście.

5. O szczegóły rezerwacji możesz zapytać pod numerem telefonu +42 600 61 00.

6. Strefa wejścia z kasami znajduje się na II piętrze.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.