Pobierz aplikację
apple app store google play store huwaweii app gallery
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Wybierz oddział

Opis

Pływamy po zdrowie, po zwycięstwa, po progres, po pracy, a czasem... po prostu pływamy.Wierzymy, że niezależnie od tego skąd jesteś, co robisz, w co wierzysz i jak wyglądasz, w wodzie znajdziesz to czego szukasz. Właśnie dlatego zaprzyjaźniamy ludzi z wodą. To jest cel naszego istnienia i to stanowi źródło naszej satysfakcji. Nasza filozofia może nie jest dla wszystkich, ale być może okaże się czymś dla Ciebie i Twoich bliskich.Jeżeli tak to... … do zobaczenia w wodzie ze Szkołą Pływania moviGO!

P.S. Pływając z nami pomagasz innym! Część dochodu ze sprzedaży naszych kursów przeznaczamy na lekcje pływania dla podopiecznych łódzkich Domów Dziecka i rodzin zastępczych, w ramach fundacji Swim For a Dream!

Regulamin i warunki

10% zniżki na zakup lekcji pływania dla dzieci w ramach pakietu semestralnego. Zajęcia odbywają się w soboty, w Zatoce Sportu PŁ (Al.Politechniki 10). *Cena obejmuje również koszt wejścia na pływalnie. Czas trwania zajęć wynosi 50 min.

10% zniżki na pierwsze 4 zajęcia indywidualne z trenerem dla dorosłych.
*Cena nie obejmuje kosztu wejścia na pływalnie Zatoka Sportu PŁ. Czas trwania zajęć wynosi 60 min.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Zatoka Sportu posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Pływalnia mieści się na parterze. Wygodny wjazd do budynku. Osobna szatnia dla osób niepełnosprawnych.