Misja Prawko

Krzemieniecka 2, Łódź 94-030
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Misja Prawko


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google

Opis

Profesjonalizm 
Misja Prawko to ośrodek szkolenia, w którym skupiamy się na jednej kategorii prawa jazdy i maksymalnym przygotowaniu kandydata na kierowcę do bezpiecznego jak i sprawnego poruszania się po drogach. Nasi instruktorzy kładą szczególny nacisk na przećwiczenie i dokładne omówienie wszystkich aspektów jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym w WORD.
Wygoda 
Umowę podpiszesz zdalnie, a teorii będziesz uczyć się w dogodny dla siebie sposób dzięki e-podręcznikowi i e-testom. Otrzymujesz od nas dostęp do platformy szkoleniowej, na której szybko i wygodnie przyswoisz niezbędną wiedzę. W Misja Prawko materiały szkoleniowe zawsze otrzymujesz w cenie kursu, niezależnie od wariantu jaki wybierzesz.
Bezpieczeństwo
W cenie kursu, niezależnie od wariantu, który wybierzesz, otrzymasz profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy wykonane przez ratownika medycznego. Poznasz podstawy udzielania pierwszej pomocy, zabezpieczenia miejsca wypadku, a także przećwiczyć scenariusze zdarzeń z wykorzystaniem sprzętu dostępnego w apteczce samochodowej.
 

Regulamin i warunki

15% na kurs prawa jazdy kategorii B.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.