Salon Urody Monika

Rojna 39, Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Salon Urody Monika


  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Zapraszamy do Salonu Urody „Monika” – przystani dla tych, którzy poszukują profesjonalnych usług oraz niepowtarzalnego klimatu. Drzwi naszego salonu są szeroko otwarte zarówno dla Pań, jak i dla Panów.
Pracujemy głównie na peelingach medycznych, używamy wysokiej jakości kosmetyków takich firm jak SELVERT THERMAL, PEEL MISSION oraz DEPILEVE, OPI.
Wykonujemy zabiegi kosmetyczne: masaż twarzy i dekoltu, mezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, leczenie trądzików, depilacja woskiem, zabiegi na ciało wraz z masażem, elektrostymulacja oraz masaże dla kobiet w ciąży. Oczywiście manicure, manicure japoński, hybrydowy, pedicure leczniczy, henna.
Tutaj znajdziesz swój azyl, miejsce i czas tylko dla siebie. W przytulnym, ciepłym i pełnym uroku wnętrzu, w niosących ukojenie, profesjonalnych rękach. Poczujesz, jak świat zewnętrzny przestaje istnieć, zaczynasz się liczyć tylko Ty. Czy to będzie pół godziny, czy dwie... to będzie Twój czas!
Wyjdziesz od nas, odzyskawszy uśmiech, promienny blask i wewnętrzny spokój.
Piękno rodzi się z harmonii. W Salonie Urody „Monika” dbamy o jedno i drugie, zapewniając każdej i każdemu z naszych klientów holistyczne i pełne uważności podejście.

Regulamin i warunki

5% zniżki na zabiegi na twarz.
50% zniżki jednorazowo na masaż twarzy, szyi, dekoltu wraz z peelingiem. Czas trwania wizyty 45 minut.
Gratis – jednorazowo henna brwi z regulacją.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.