BETTER PER4MANCE

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

BETTER PER4MANCE


  • Dostosowany

Nawiguj z Google


Opis

Treningi personalne/grupowe odbywają się w klubie:
SPORTERA, Plac Komuny Paryskiej 5A
Poniedziałek - Piątek:  6:00 – 22:00 
Sobota - Niedziela: 9:00 – 16:00

 

BETTER PER4MANCE jest połączeniem sił dwóch braci mieszkających w mieście Łodzi.

Przemysław i Krzysztof Zarzeccy to specjaliści w dziedzinie żywienia i suplementacji oraz treningu i przygotowania motorycznego pod konkretne dyscypliny sportowe. Od zawsze związani ze sportem, posiadający ogromną wiedzę, którą wykorzystują w pracy z podopiecznymi. Zaufało im wiele zarówno profesjonalnych sportowców jak i osób potrzebujących pomocy w aspektach zdrowotnych, żywieniowych oraz treningowych.
 

Co oferujemy?

Powszechnie wiadomo, że dopiero odpowiednie żywienie w połączeniu z prawidłowo dobranym treningiem dają maksymalne efekty. Dlatego wychodzimy do was z możliwością kompleksowej opieki. Nie ważne czy jest to osoba, która chce zrzucić zbędne kilogramy, czy profesjonalny sportowiec, który chce być szybszy i silniejszy.
Szeroka gama opcji i pakietów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Jak wygląda współpraca z nami?

Współpracując z nami, nie zdarzy się sytuacja, w której nowy podopieczny dostanie od nas gotowy plan, który wcześniej miał już ktoś inny. Wynika to z tego, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i zwracamy uwagę na najmniejsze detale, które w późniejszym etapie warunkują sukces.

Na samym początku wysyłamy do wypełnienia KWESTIONARIUSZ (ŻYWIENIOWY I/LUB TRENINGOWY) – jest to obowiązkowy krok, aby rozpocząć z nami współpracę. Zawarte w nim pytania dotyczą m.in. preferencji żywieniowych, stanu zdrowia, kontuzji i przebytych urazów czy stażu treningowego i możliwości czasowych na przygotowywanie posiłków, czy zrealizowanie jednostki treningowej. Odpowiedzi na te pytania pozwalają nam maksymalnie zindywidualizować każdy plan i stworzyć go tak, aby dana osoba osiągnęła wyznaczony cel.

„MONITORING POSTĘPÓW” służy do cotygodniowego lub do codwutygodniowego raportowania postępów oraz zgłaszania ewentualnych uwag.
Dzięki temu możemy wprowadzać odpowiednie korekty i mieć odpowiednią kontrolę nad przebiegiem współpracy, aby z czasem wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Zdarzają się sytuacje, kiedy po przejrzeniu wypełnionego kwestionariusza sugerujemy wykonanie badań lekarskich, które mogą okazać się nam bardzo przydatne. Oczywiście, nie są one niezbędne, aby rozpocząć z nami współpracę.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Treningi są również dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

Aby pobrać kod rabatowy, zaloguj się na swoje konto na stronie www.kartalodzianina.pl lub w aplikacji mobilnej i kliknij "pobierz kod rabatowy" przy oferowanych zniżkach.

Aby skorzystać z rabatu:

  1. Podczas wstępnych rozmów poinformuj o posiadaniu Karty Łodzianina.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.