Serwis Skylab

Zgierska 95, 91-465 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Serwis Skylab


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Jeśli przebywasz w Łodzi na Bałutach, w okolicach ulicy Zgierskiej, zapraszamy Cię do naszego Serwisu SKYLAB. A może wstąpisz do nas po drodze do Parku Julianowskiego?
Miła i kompetentna obsługa już na Ciebie czeka. Nasz Serwis SKYLAB wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Naprawimy Twój komputer, zaktualizujemy oprogramowanie w laptopie, wymienimy stłuczony wyświetlacz w telefonie. Wymiana uszkodzonego digitizera (czyli tzw. dotyku) w smartfonie nie będzie już dla Ciebie problemem. A może Twojemu laptopowi lub komputerowi przyda się czyszczenie? Zgłoś się do nas! Serwis SKYLAB Łódź – Bałuty czeka na Twój sprzęt.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego każda naprawa wykonywana jest przez nas profesjonalnie i w jak najkrótszym czasie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzimy również serwis drukarek. Łódź jest miastem, które rozwija się bardzo dynamicznie pod kątem biznesowym. Nieustannie rosnąca ilość firm sprawia, że grono naszych Klientów wciąż się poszerza. Jednak niezależnie od tego, czy są Państwo dużą firmą, czy też klientem indywidualnym, zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy pracują w firmie z długoletnim doświadczeniem, naprawiamy z pasją i zaangażowaniem od wielu, wielu lat… Mamy bogatą wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu tajniki komputerowej elektroniki (i nie tylko) są nam doskonale znane, a każdą kolejną pracę traktujemy jako fascynującą przygodę i wyzwanie. Jeśli chodzi o naprawy laptopów, Łódź jest miastem, w którym można spotkać wielu specjalistów. To, co wyróżnia nasz serwis, to najwyższej jakości sprzęt. Cały czas inwestujemy i szkolimy się z zakresu nowych technologii, dzięki czemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom z zachowaniem najwyższych standardów.

Regulamin i warunki

20% zniżki na usługę serwisową (rabat dotyczy tylko kosztu wykonania usługi, nie dotyczy kosztów zakupu części serwisowych potrzebnych do wykonania usługi).
Gratis - przy trzeciej naprawie, konserwacja układu chłodzenia gratis (standardowy koszt usługi to 100 zł).

Aby skorzystać z rabatu:
  1.     Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2.     Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3.     Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.