Alfa Fun

Łomżyńska 11, 93-176 Łódź
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Alfa Fun


  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Gra w laserowy paintball w przeciwieństwie do tradycyjnego paintballa jest całkowicie bezbolesna, dzięki zastąpieniu kulek z farbą wiązką podczerwieni. Strzały są rejestrowane za pomocą czujników umieszczonych w kamizelce lub kasku. Gra w paintball to okazja, by przenieść się do świata znanego z gier komputerowych i filmów akcji. Pościg za przeciwną drużyną i emocjonująca rozgrywka według obranego scenariusza dostarczy wielu pozytywnych wrażeń oraz solidnej dawki adrenaliny.
Podczas gry w paintball laserowy kształtuje się umiejętność strategicznego myślenia oraz pracy w grupie. Uczestnicy przed rozpoczęciem gry zapoznają się z jej zasadami oraz sprzętem. Następnie zostaną wyposażeni w kamizelki, które na bieżąco będą prowadzić statystyki trafień oraz karabiny strzelające wiązką światła, rozpoczną emocjonującą grę.

Do dyspozycji zostanie oddany teren o powierzchni ponad 400 m², bogaty w atrakcje urozmaicające grę. Arena posiada system tajemniczych labiryntów, przejść i kryjówek, gdzie można schować się przed przeciwnikiem. Niepowtarzalny klimat kreuje specjalne oświetlenie – ledy, lampy UV, stroboskopy i koguty. W połączeniu z mrocznymi przeszkodami arena staje się miejscem, gdzie w pełni można oddać się zdrowej rywalizacji, fantastycznej zabawie i poczuć nagły przypływ adrenaliny! Gra składa się z dwóch 20-minutowych rozgrywek.

Regulamin i warunki

Zniżka nie dotyczy organizacji imprez.

Aby skorzystać z rabatu:
  1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Łodzianina przed dokonaniem zakupu.
  2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  3. Po pozytywnej weryfikacji Karty Łodzianina otrzymasz rabat.