Pakiet Młodzi w Łodzi

Partnerzy


Przychodnia Łódź

Terapia manualna, suche igłowanie, Hirudoterapia - pijawki, terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, terapia stawów skroniowo-żuchwowych, terapia obrzęku, drenaż limfatyczny, masaże klasyczne, masaże relaksacyjne, masaż gorącą czekoladą, masaż olejkami, masaż twarz/szyja/dekolt, fizykoterapia, fala uderzeniowa, badanie stóp, wkładki orto

Adres:

Piotrkowska 3, 90-406 Łódź

 • - 10%

Teatr Kamila Maćkowiaka

Należysz do wielbicieli Kamila Maćkowiaka i chcesz po raz kolejny zobaczyć go jako DIVĘ na wysokich obcasach? A może słyszałaś/eś o jego charyzmie, a jeszcze nie miałaś/eś okazji przekonać się czy Ciebie również zachwyci jego aktorstwo?  

Adres:

Sienkiewicza 55 lok. 31, 90-009 Łódź

 • - 10%

BETTER PER4MANCE

Przemysław i Krzysztof Zarzeccy to specjaliści w dziedzinie żywienia i suplementacji oraz treningu i przygotowania motorycznego pod konkretne dyscypliny sportowe. Od zawsze związani ze sportem, posiadający ogromną wiedzę, którą wykorzystują w pracy z podopiecznymi.

 • - 10%

Kino Kinematograf

Kino Kinematograf to w skali całej Polski miejsce naprawdę wyjątkowe. Od 2006 roku działa w dawnej wozowni połączonej z zabytkowym XIX-wiecznym pałacem fabrykanta Karola Scheiblera, siedzibą Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Adres:

Plac Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

Mag-Tax - zwrot podatku z zagranicy

Firma MAG-TAX od ponad 20 lat zajmuje się rozliczaniem zwrotu podatku dochodowego z zagranicy. W naszej ofercie znajdują się takie kraje jak Holandia, Niemcy, Austria, Belgia, Dania, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Irlandia, Asutralia i USA. Ponadto opracowujemy deklaracje PIT37 i PIT36 ZG do polskiego Urzędu Skarbowego. Za pośrednictwem Mag-Ta

Adres:

Sterlinga 16/18, 90-217 Łódź

 • - 10%

OkoPharma - Do zobaczenia

OkoPharma – Do zobaczenia ... Masz jedną parę oczu na całe życie, dbaj o nie! Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, soczewki (szkła) kontaktowe, płyny pielęgnacyjne, krople do oczu i akcesoria do okularów. Profesjonalne doradztwo w doborze okularów.

Adres:

Nawrot 2 (róg Piotrkowskiej), 90-060 Łódź

 • - 15%

Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji Creator

Creator Sp. z o.o - to blisko 30-letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług rehabilitacyjnych w 6 własnych ośrodkach w Polsce – zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i komercyjnie. Prowadzimy działalność z zakresu m.in.: ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki specjalistycznej, krioterapii ogólnoustrojowej czy

Adres:

Kopernika 55A, 90–553 Łódź

 • - 10%

Studium Języków Obcych Modern Languages Center

Studium Języków Obcych Modern Languages Centre (dawny Szuster) istnieje od 1972 roku. Uczy dzieci i dorosłych, na kursach specjalistycznych i ogólnych. Oferuje rabat na zajęcia grupowych na wszystkich poziomach.

Adres:

Tadeusza Kościuszki 59/61, 90-514 Łódź

 • - 10%

MEBLE NA WYMIAR Rafał Michalski

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar. Współpracujemy z najlepszymi projektantami w Łodzi. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Meble to nie tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja   

Adres:

ul. Piwna 24

 • - 10%

Szkoła tańca Feather

Szkoła tańca specjalizująca się w prowadzeniu kursów tańca użytkowego i towarzyskiego, w tym zajęć z tzw. pierwszego tańca. Zniżki dotyczą kursów tańca towarzyskiego, użytkowego i tanga argentyńskiego.

Adres:

Piotrkowska 232, 90-360 Łódź

 • - 15%

Restauracja It-Am Pizza&Burger

W It-Am Pizza & Burger połączyliśmy wszystko, co najlepsze z kuchni włoskiej i amerykańskiej. Zapraszamy Was w kulinarną podróż. Proponowane menu jest dość krótkie - zawiera 12 pozycji pizz oraz 12 burgerów. Wszystkie one przygotowane są na miejscu z wysokiej jakości składników. 

Adres:

Złocieniowa 33a, 91-358 Łódź

 • - 12%

Park Linowy Pabianice

Obiekt zlokalizowany w zielonym zakątku Pabianic na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Lewityn. Do dyspozycji gości są trzy trasy przeszkód linowych o zróżnicowanym stopniu trudności: trasa niska dostępna już dla przedszkolaków od 100 cm wzrostu, trasa średnia dostępna dla dzieci od 120 cm wzrostu, młodzieży i dorosłych, trasa wysoka dostępna

Adres:

Bugaj 110, 95-200 Pabianice

Presto Pizzeria-Trattoria

Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wyróżnia ją doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój lokali i oryginalne, opalane drewnem piece do pizzy. Lokal oferuje rabat na całe menu.

 • - 15%

Pizzeria Sapori

Pizzeria Sapori to autorska pizzeria z włoską pizzą. Mieścimy się na łódzkim osiedlu Dąbrowa, ale mamy szeroką strefę dostaw. W naszym menu znajdziecie ciekawe połączenie składników na pizzy zarówno na słodko jak i na słono. Zamów pizzę w dowolny sposób, na miejscu, telefonicznie lub online na naszej stronie www.pizzeriasapori.com.pl. Poinformuj na

Adres:

Rydla 27A/ 27B, 93-203 Łódź

 • - 10%

Aneta Kreuje – studio urody

"Aneta Kreuje” to nowoczesny salon fryzjerski w centrum Łodzi, oferujący kompleksowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Studio jest przyjazne matkom z dziećmi oraz osobom z niepełnosprawnościami. Miejsce oferuje rabat na wszystkie usługi.

Adres:

Łąkowa 7a (budynek D), 90-562 Łódź

 • - 10%

Teatr Nowy im Kazimierza Dejmka

Teatr Nowy, noszący imię swojego założyciela i wieloletniego dyrektora Kazimierza Dejmka, od inauguracji działalności w listopadzie 1949 roku miał być sceną programowo „nową” - na wskroś współczesną, zaangażowaną społecznie i światopoglądowo. Na jego deskach przez lata pojawiały się ważne i rezonujące w całym kraju spektakle o silnym wy

Adres:

ul. Zachodnia 93, 90-402 Łódź

 • - 10%

ProfiLingua

Szkoła językowa ProfiLingua jest częścią Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Uczymy języków obcych od 30 lat. W tej chwili rozszerzamy działalność również na kursy przyszłości jak "Przedszkolaki Bystrzaki".

Adres:

Narutowicza 7/9 Łódź Budynek KASKADA

 • - 20%

Studio fotograficzne Fotochrom

Z wykształcenia jestem fotografem.Od 12 roku życia nie rozstaję się z aparatem. Fotografia stała się moją pasją i sposobem na życie. Jest to zawód, w którym cały czas należy podnosić swoje umiejętności, szlifując technikę.

Adres:

Więckowskiego 7, Łódź

 • - 15%

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi posiada szeroką ofertę z zakresu kultury fizycznej, sportu, rekreacji i wypoczynku. Dysponuje, ogólnodostępnymi dla mieszkańców, obiektami sportowymi, halami sportowymi i terenami rekreacyjnymi, położonymi na terenie Łodzi.

Pracownia Wokalna Marcin Rolak

Autorska PRACOWNIA WOKALNA Marcin Rolak prowadzona z pasją i zamiłowaniem przez profesjonalnego wokalistę, śpiewaka i songwritera.

Adres:

Ul. Sienkiewicza 79 lok. 7U, 90-057 Łódź

Stowarzyszenie Academia

Zajęcia capoeiry - brazylijskiej sztuki walki, która łączy w sobie elementy samoobrony, muzyki, tańca i tradycji.

Adres:

Dowborczyków 17/19, 91-019 Łódź

Tkalnia Zagadek

Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną. 60 minut na rozwiązanie serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach. Zniżki na poszczególne gry.

Adres:

Kościuszki 1, 90-418 Łódź

 • - 10%

Szkoła Pływania Movigo

Pływamy po zdrowie, po zwycięstwa, po progres, po pracy, a czasem... po prostu pływamy.Wierzymy, że niezależnie od tego skąd jesteś, co robisz, w co wierzysz i jak wyglądasz, w wodzie znajdziesz to czego szukasz. Właśnie dlatego zaprzyjaźniamy ludzi z wodą. To jest cel naszego istnienia i to stanowi źródło naszej satysfakcji.