Nagroda Publiczności trafiła do Domu Dziecka!

6 tysięcy osób zdecydowało – nagroda publiczności w konkursie na spot promujący Kartę Łodzianina trafiła do Fundacji Dom w Łodzi – domu dziecka dla dzieci chorych przy Wierzbowej 13.

Jak założyć konto i uzyskać Kartę Łodzianina?

Mieszkasz w Łodzi, ale nie wiesz, czy jesteś osobą uprawnioną do korzystania z Karty Łodzianina? Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, żeby pomyślnie przejść weryfikację i zacząć korzystać z ponad 100 ofert proponowanych przez Partnerów Karty.Punkty obsługi Karty Łodzianina czynne w dniach 10.04-18.04

Gdzie będzie można skorzystać z Karty Łodzianina w dniach 10.04-18.04 2021? Które punkty obsługi będą czynne w trakcie lockdownu?

Informujemy, że wnioski można składać przez cały cały rok.

Poznaj odpowiedzi na to i na inne najczęściej zadawane pytania.

Niepłodność - czy to Was dotyczy?

Leczenie niepłodności z Salve Medica.

Карта мешканця Лодзі для іноземцівŁódź Citizen Card for foreigners.Zamów jedzenie do domu z Kartą Łodzianina!

Włoska, japońska, hiszpańska, amerykańska, żydowska, turecka, polska, a nawet łódzka – kuchnie całego świata tańsze z Kartą Łodzianina.

Loteria Podatkowa Miasta Łodzi

1 marca rozpoczęła się kolejna edycja loterii podatkowej dla mieszkańców Łodzi. Tym razem na wygraną ma szansę każdy łodzianin, który rozlicza się z podatków w Łodzi. Pula nagród wynosi ponad 160 tysięcy złotych. Dla nowych podatników przewidziano nagrodę specjalną wysokości 20 tysięcy złotych.

Dodatkowy powód, by spotkać się w Manufakturze.

Dodatkowy powód, by spotkać się w Manufakturze: to szereg promocji Karty Łodzianina – programu lojalnościowego, zapewniającego użytkownikom wyjątkowe, specjalne bonusy.