Jak założyć konto i uzyskać Kartę Łodzianina?

Mieszkasz w Łodzi, ale nie wiesz, czy jesteś osobą uprawnioną do korzystania z Karty Łodzianina? Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, żeby pomyślnie przejść weryfikację i zacząć korzystać z ponad 100 ofert proponowanych przez Partnerów Karty.Kiedy w Łodzi zostanie oddana Ulica Żywiołów?

Ulica Żywiołów w EC1 to 1,5 tysiąca metrów kwadratowych przestrzeni zaaranżowanej i zorganizowanej tak, aby zapewnić możliwość zabawy w ruchu, która będzie wpływać pozytywnie na rozwój intelektualny, emocjonalny i ruchowy dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Ogłaszamy wyniki konkursu Lato z Kartą Łodzianina!

Znamy już listę 200 osób, które zdobyły łącznie 1000 nagród wartych ponad 50 tysięcy złotych.

Карта мешканця Лодзі для іноземцівŁódź Citizen Card for foreigners.Light.Move.Festival 2021

W ostatni weekend września budynki, parki oraz place miasta zostaną uświetnione mappingami 3D, interaktywnymi instalacjami artystycznymi, VJingiem oraz choreografiami tworzonymi przez polskich i międzynarodowych artystów.

Konkurs - Lato z Kartą Łodzianina!

Spędź lato z Kartą Łodzianina, korzystaj ze zniżek i zbieraj punkty. Do wygrania bilety lotnicze do trzech miast słonecznej Italii, a ponadto atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów projektu.

Wracają punkty obsługi w MPKNumer PESEL dla cudzoziemców

Numer identyfikacyjny generowany dla cudzoziemców przez system Karty Łodzianina nie jest wystarczający do udzielenia zniżek przez MPK. Aby móc kupić tańszą Migawkę należy posiadać numer PESEL nadany przez Urząd Miasta.

Sierpień miesiącem Perseidów.

Sierpień miesiącem Perseidów. Czy warto wypowiadać życzenia widząc „spadające gwiazdy”? Skąd biorą się kosmiczne kamienie? Naukowe prelekcje w Planetarium EC1 i Centrum Nauki i Techniki EC1 na temat: czym są i skąd biorą się „promieniujące” meteory.