Idealne wnętrze

Nie pozwól, by Twoje wnętrze było zawsze takie samo! Urządź je w jesiennym stylu.

Chłodne poranki i wieczory już nastały, a jesień oficjalnie zapukała do drzwi naszych domów. Zatem musimy ugościć odpowiednią nową porę roku i zadbać o odpowiedni klimat otoczenia. Wrzesień to etap przejściowy z letnich dekoracji na te jesienne. Na jakie kolory i dodatki postawić w tym roku? Podpowiadamy! Sprawdź najlepsze rozwiązania i modne dodatki, wypełnij swoją przestrzeń praktycznie, ale też wyjątkowo i designersko!
Dominujące barwy w motywach wczesno - jesiennych to czerwień, żółć, pomarańcz, brąz czy karmel - ależ to oczywiste, prawda? Ciepłe kolory od pamiętnych czasów kojarzono z odcieniami opadających liści. Teraz jednak się to zmienia i bieżące trendy nawiązują do klasycznych kolorów, takich jak biel i czerń. Zależy to również w dużej mierze od pomieszczenia.

Pokój dzienny to miejsce, gdzie przesiadujemy i spędzamy większość czasu po pracy, czy nauce. Szukamy przede wszystkim domowej atmosfery, ciepła po całym dniu poza domem i potrzebujemy w takiej przestrzeni poczuć relaks i przytulność. Dlatego w kwestii salonu radzimy postawić na najmodniejszy aktualnie odcień wnętrz – karmel (jasny bądź ciemny).

Gładkie tapety z kolekcji Alteza Wall mogą przypaść Wam do gustu jako o wiele bardziej funkcjonalny wybór pokrycia ściany niżeli użycie farby i standardowe jej pomalowanie. Tapetę trudniej zabrudzić i łatwiej doprowadzić do porządku, wystarczy sucha lub lekko wilgotna ściereczka z mikrofibry. Na farby zaś należy szczególnie uważać i to na każdym etapie: od malowania, po użytkowanie.

Pamiętaj, że Twoja ściana może zarówno być pomalowana, jak i zawierać fragment tapety, w naszej ofercie wybierzesz dowolny nadruk i motyw, który wykonamy dopasowując powierzchnie i rozmiar do Twoich potrzeb i pomysłu.

Ściany wybrane!. Przyszła pora na wybranie czegoś odpowiedniego dla Twoich stóp! W ofercie naszego partnera – firmy my Floor, znajdziesz szeroki wybór paneli podłogowych. Szczególnie polecamy kolekcję Herringbone w wydaniu kolorystycznym o ciemnym, ale lekkim brązie.

Pełna oferta paneli i tapet znajdziesz tutaj

Z Kartą Łodzianina:
10% rabatu na zakup i montaż sufitów napinanych
15% rabatu na zakup tapet i paneli podłogowych