17. LAJ - Marcin Masecki | Tercet Kamili Drabek w Klubie Wytwórnia

  • Home
  • Wydarzenia
  • 17. LAJ - Marcin Masecki | Tercet Kamili Drabek w Klubie Wytwórnia

Część I: Tercet Kamili Drabek
Tercet tworzą Kamila Drabek, Marcin Konieczkowicz i Kacper Kaźmierski. Grupa to jeden z ciekawszych i najbardziej docenianych młodych zespołów jazzowych w Polsce. Ich muzyka opiera się o piosenki kontrabasistki i liderki Kamili Drabek. Jest pełna śpiewnych, folkowych melodii wykonanych z rockową energią i młodzieńczym wdziękiem. To jazz zagrany „po polsku” z dużą dozą słowiańskiego liryzmu, ale i z poczuciem humoru. Szczerość i pełen profesjonalizm zapewnił im uznanie krytyków i sympatię publiczności.

Część II: Marcin Maseck Boleros y Mas
Marcin Masecki – pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, kurator, pedagog. Jego działalność obejmuje szerokie spektrum stylistyczne, a wirtuozowskie łączenie gatunków oraz łamanie granic między sztuką wysoką a rozrywkową to znaki rozpoznawcze. Regularnie koncertuje z repertuarem jazzowym i klasycznym. Jest stałym kuratorem warszawskiego życia muzycznego.

Najnowszy album Marcina Maseckiego „Boleros y mas” to latynoamerykańskie brzmienia w klasycznym stylu. Kultura muzyczna Ameryki Łacińskiej jest ciągle obecna w życiu Artysty. Na najnowszym albumie, w formacie klasycznego tria fortepianowego, Marcin Masecki gra i śpiewa zestaw ulubionych boler meksykańskich, walców wenezuelskich, chorów brazylijskich i tang argentyńskich.

Bilety


Więcej informacji

Facebook

Instagram