CD-Action Expo w Atlas Arenie

Zapraszamy na najlepszą imprezę dla graczy i nie tylko! CD-Action Expo 2024 to wielkie święto rozrywki organizowane przez kultowy magazyn o grach, który od 1996 roku edukuje i bawi kolejne pokolenia. Na targach znajdzie się miejsce dla każdego.

Czego można się spodziewać? Przywita was duża Strefa Gier, w której wypróbujecie najnowsze hity i zaskakujące perełki od małych studiów. Dla rodzin z dziećmi szykowana jest wyjątkową przestrzeń CD-Action Family - bezpieczne, familijne gry wideo, planszówki, karcianki i komiksy nawet dla 3-latków! Miłośnicy technologi i gier z lat 80. i 90. odnajdą się w Strefie Retro, w której wypróbują kultowe gry na Amigę, Atari, Commodore 64 czy stare PC.

Entuzjaści esportu zasiądą na trybunach, by oglądać rozgrywki drużyn w Counter-Strike 2, League of Legends czy Minecraft. Wielką atrakcją będzie Wioska związana z uwielbianą w Polsce serią gier Gothic. A od elektroniki odpoczniecie w Strefie Planszówek czy przy foodtruckach przed Atlas Areną.

! Posiadacze Karty Łodzianina zapłacą za wejściówkę jedyne 10 złotych! Bilety można nabyć poprzez aplikację Lodz.pl na smartfony.

Więcej informacji

Bilety