Image

Karta Łodzianina rozwija się dla mieszkańców.

250-tysięczny użytkownik Karty Łodzianina założył konto 19 maja. Obecnie już 275 tysięcy Łodzian korzysta z rabatów dostępnych dzięki karcie mieszkańca. To najszybciej rozwijająca się karta miejska w Polsce – żadna inna nie zyskała tak wielu użytkowników w tak krótkim czasie.
 

Karta Łodzianina jest nieustannie wzbogacana o nowe rozwiązania i możliwości, dzięki którym użytkownicy zyskają dostęp nie tylko do rabatów i zniżek, ale do szeregu miejskich usług. Rozpoczęły się prace nad integracją Karty Łodzianina z nowym Systemem Płatnego Parkowania w Łodzi, który zostanie uruchomiony w październiku. Za pomocą Karty lub aplikacji będzie można wnieść opłatę parkingową bez żmudnego wpisywania numeru rejestracyjnego auta. Numer rejestracyjny będzie można dopisać do swojej Karty raz i korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo już od 1 września ruszy nowa wersja aplikacji mobilnej Karty Łodzianina, która uzyska bardziej przejrzysty wygląd, intuicyjną możliwość przełączania się pomiędzy członkami rodziny i łatwiejszy dostęp do informacji o zniżkach i dodatkowych możliwości aplikacji. Już teraz w ramach aplikacji można w łatwy sposób zakupić łódzką migawkę z 20% zniżką, a trwają już prace nad wdrożeniem możliwość prostego i szybkiego zakupu biletów zniżkowych do łódzkich atrakcji.

- Zaufało nam już 275 tysięcy osób, a ta liczba codziennie rośnie – mówi Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, operatora projektu – dążymy do tego, żeby tworzony przez nas produkt był atrakcyjny i naprawdę przydawał się Łodzianom w życiu codziennym. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami – zapewnia.

Letnie atrakcje z Kartą Łodzianina


Osoby spędzające lato w mieście mogą zaoszczędzić na łódzkich atrakcjach od 10% do nawet 50% procent. Z Kartą możemy odwiedzić aż 11 ośrodków rekreacyjno-sportowych jak baseny, parki linowe czy przystanie wodne. Najnowszą atrakcją jest szkoła windsurfingu położona zaledwie 50 minut drogi od Łodzi. Latem można spróbować zostać turystą we własnym mieście, zapoznać się z ofertą lokalnych przewodników, czy samodzielnie zwiedzić miejskie muzea. Z Kartą Łodzianina możemy skorzystać również z ofert kilku biur podróży. Cała oferta skierowana do wszystkich użytkowników Karty to łącznie ponad 200 różnych rabatów, a są też dostępne dodatkowe promocje dedykowane studentom i seniorom.