Image

600 kostek na 600. Urodziny Łodzi. Trwa licytacja numerów od 321 do 400.

Na placu Wolności powstanie niezwykły pomnik stworzony przez samych łodzian. Miasto oddało mieszkańcom miejsce na 600 imiennych kostek na 600. Urodziny Łodzi. Aktualnie trwa licytacja imiennych tabliczek o numerach 321 - 400. W czwartek, 20.04, o godz. 10:00 kolejna partia tabliczek imiennych trafi na licytacje, tym razem o numerach 401 - 480.

Zainteresowanie inicjatywą wśród osób fizycznych, ale również i przedstawicieli firm nie słabnie. Imienna tabliczka umieszczona w nawierzchni Placu Wolności to niepowtarzalna okazja na to, by stać się współautorem pomnika, który będzie integralną częścią odmienionego krajobrazu w tej części miasta.

– "Cieszy nas powodzenie akcji, każdego dnia odbieramy mnóstwo telefonów z pytaniem o konkretną liczbę. Zakup imiennej tabliczki to wyjątkowa okazja, by zadedykować ją najbliższej osobie, sprawić prezent urodzinowy czy zwyczajnie podkreślić przywiązanie do miasta Łodzi. Na ten moment wartość wszystkich licytacji to kwota 361 582 zł." zaznacza Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

Wszystkich, którzy są zainteresowani informacjami dotyczącymi obecnych i przyszłych licytacji, zapraszamy do kontaktu z biurem Łódzkiej Organizacji Turystycznej. Wyjściowa cena każdej tabliczki to 600 zł.

Link do aukcji:
https://allegro.pl/charytatywni/lodzka-organizacja-turystyczna/cele/wielki-pomnik-lodzian-na-600lecie-lodzi-koncerty-gwiazd-z-okazji-urodzin-lodzi