Image

Karta Łodzianina nie traci na popularności!

Już prawie 335 tysięcy użytkowników z niej korzysta!

Z okazji 600-lecia nadania Łodzi praw miejskich, Karta Łodzianina wprowadziła specjalne warunki przedłużenia jej ważności. W tym roku można wykupić pakiety mieszkańca na dwa lata, a nie jak to było do tej pory na rok. Dodatkowo osoby, które posiadały pakiet mieszkańca za 2022 rok, nie muszą okazywać dokumentów weryfikacyjnych do jej przedłużenia.

Z tej możliwości skorzystało już ponad 215 tysięcy łodzian. Z promocyjnych warunków można skorzystać do końca tego roku. Osoby, które przedłużyły Kartę Łodzianina na rok będą ją miały ważną do końca maja 2024 roku, a ci którzy przedłużyli Kartę na dwa lata będą mogli z niej korzystać do 31 maja 2025 roku.

Kartę Łodzianina posiada prawie 335 tysięcy mieszkańców. To jeden z największych w Polsce takich projektów, a na pewno najszybciej rozwijający się. Znajduje się w nim ponad 250 partnerów, w tym m.in. Aquapark Fala, ZOO Orientarium, Herbaciarnia Kocie Oczy, Anatewka, Kino Kinematograf, Teatr Powszechny Flixbus, Fryzjerek, Klepsydra, Auto Szkoła Sport.

Aplikacja ciągle się rozwija i udostępnia nowe możliwości. Zakup biletów i migawek MPK, możliwość płacenia za parkowanie, serwis newsowy Łódź.pl to wszystko dostępne jest w jednej aplikacji dla mieszkańców. W tej dziedzinie Karta Łodzianina jest prekursorem w skali całego kraju.
 
/ volume_up