Image

W 2021 roku Łodzianie oszczędzili ponad 6 milionów złotych z Kartą Łodzianina!

Od 1 marca tego roku Łodzianie posiadający Kartę Łodzianina mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i rabatów u blisko 240 partnerów. Oferta dla mieszkańców została przygotowana tak, by każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Wśród partnerów są zarówno instytucje miejskie jak i firmy prywatne. Dzięki Karcie Łodzianina można uzyskać atrakcyjny rabat m.in. w teatrach, w kinach, w muzeach, w ZOO, w restauracjach, w ośrodkach sportowych czy w szkołach językowych.To także tańsza Migawka czy bilety w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Polregio.

- Ponad 6mln. tyle zaoszczędzili Łodzianie dzięki Karcie Łodzianina, a to dopiero początek. Projekt cały czas się rozwija. Pracujemy nad tym by był jeszcze bardziej atrakcyjny dla naszych mieszkańców – powiedział nam Tomasz Koralewski, Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, która jest odpowiedzialna za obsługę projektu.

Karta Łodzianina jest w pełni dostępna na platformach Android, IOS i Huawei. Z nowych funkcjonalności w tym roku pojawi się też możliwość zakupu migawek i innych usług bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Wszystkie karty założone i aktywowane w 2021 roku będą ważne do 31 maja 2022 roku. Aby wydłużyć ich działanie, trzeba złożyć aktualne: PIT, legitymację studencką lub legitymację emeryta-rencisty wydaną w łódzkim ZUS-ie.

Już prawie 200 tys. łodzian korzysta z karty. Można ją wyrobić zarówno online, jak i w jednym z 22 punktów obsługi klienta.