Bezpłatne lekcje latino w parach w Great Island

We wtorki i piątki o godzinie 18:00 w szkole tańca GREAT Island w Łodzi możesz dołączyć do grupy i poćwiczyć taniec lationo za darmo. Nie musisz mieć pary - pary do celów nauki są tworzone spośród uczestników lekcji.

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi imprezy i spotkania towarzyskie. Sprawdzając wydarzenia, natrafiłeś na nazwę ‘latino’? Coraz częściej docierają do ciebie informacje o tego typu zabawach tanecznych? Chciałbyś przyjść, ale nie wiesz co tam się tańczy? Zastanawiasz się, czy to spotkania dla zawodowych tancerzy? Słyszałeś nazwę salsa czy bachata, ale myślisz, że to rozrywka zarezerwowana dla wybranych?

Nic bardziej mylnego! Imprezy latino to coraz bardziej popularne formy spędzania czasu ze znajomymi, gdzie nie tylko możesz pochillować, ale także potańczyć! Z każdym!
Tu nie ma barier - taniec jest dla każdego! Brzmi fajnie?
Teraz masz okazję spróbować tańca latino zupełnie za darmo, dwa razy w tygodniu!
We wtorki i piątki o godzinie 18:00 w szkole tańca GREAT Island w Łodzi możesz dołączyć do grupy i poćwiczyć krok podstawowy. Nie musisz mieć pary - pary do celów nauki są tworzone spośród uczestników lekcji.

Forma lekcji pokazowej to świetna okazja, żeby rozpocząć swoją przygodę taneczną z tańcami latino, a potem w weekend sprawdzić nowe triki na imprezowym parkiecie.

Przyjdź i zabierz znajomych, bo dobra zabawa gwarantowana! Wstęp bezpłatny dla posiadaczy Karty Łodzianina. Nie możecie tego przegapić!

Więcej informacji uzyskasz na stronie www.greatisland.eu lub pod numerem telefonu + 48 517 225 446.