Czerwcowy kiermasz z kreatorem wizerunku

T POINT Studio Łódź zaprasza na „Czerwcowy kiermasz z kreatorem wizerunku”. Na kiermaszowych wieszakach pojawią się modele od polskich projektantów, w cenach niższych nawet o 50%.

Począwszy od 08 czerwca 2021 w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 12:00 – 19:00 będę czekała na Ciebie, Niecodzienna Kobieto Dnia Codziennego.

Na kiermaszowych wieszakach pojawią się modele od polskich projektantów, w cenach niższych nawet o 50%. To nowa odzież, która była wcześniej wykorzystana do sesji fotograficznej „Wyraź siebie wizerunkiem” lub w trakcie „Treningów Modowych”.
Każda osoba posiadająca Kartę Łodzianina otrzyma dodatkowe 10 % rabatu oraz prezent, który odpowiednio podkreśli stylizację.
Dodatkowo, jako kreator wizerunku będę Was wspierała w dokonywaniu przemyślanych zakupów, zgodnie z zasadami slow shoppingu. „Zajrzymy” wspólnie do Twojej szafy, przedyskutujemy co takiego możesz wykorzystać w połączeniu z wybranym modelem bluzki lub spodni, podpowiem jak bawić się modą i poszukiwać swojego stylu.  

W każdy wtorek i czwartek  przed południem będziemy również ogłaszać na naszym profilu fb tzw. „happy hour”, w trakcie których będą czekały na Was dodatkowe niespodzianki.  

Jeżeli cenisz sobie zakupy w przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu oraz doceniasz szczere wsparcie i masz ochotę na chwile tylko dla siebie, w pofabrycznych przestrzeniach dawnych zakładów LIDO, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, zajrzyj do T POINT Studio Łódź.
Będzie mi niezmiernie miło gościć Ciebie.

Adriana Jabłońska
Styl Coach i Kreator Wizerunku
Dane adresowe
Kościuszki 49/51, 90-514 Łódź
WJAZD NA PARKING OD UL. WÓLCZAŃSKIEJ 66, Klatka C, domofon 315