Komediowy marzec w Teatrze Kamila Maćkowiaka

Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza na komediowy marzec! „Idiota”, „Diva Show”, „Cudowna terapia”, „50 słów” – bilety na te spektakle rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. I choć w kalendarzu dopiero luty, zachęcamy do zainteresowania się repertuarem na przyszły miesiąc już teraz. 

Marzec w Teatrze Kamila Maćkowiaka zapowiada się wyjątkowo. 1 i 2 marca o godzinie 19:00 odbędą się pokazy trzymającej w napięciu czarnej komedii „Idiota” z Agnieszką Skrzypczak i Kamilem Maćkowiakiem w rolach głównych. „Idiota” to intrygująca historia Karola, właściciela plajtującego baru karaoke, który decyduje się na udział w dobrze płatnym eksperymencie. Plan na pierwszy rzut oka jest prosty do wykonania, sprawa zaczyna się jednak komplikować, gdy tajemnicza lekarka rozpoczyna z nim tajemniczą, psychologiczną grę, z której – jak się powoli zaczyna okazywać – nikt nie może wyjść jako zwycięzca. 
7 i 8 marca o godzinie 19:00 na scenie Teatru Kamila Maćkowiaka pojawi się natomiast uwielbiana przez widzów Diva. „Diva Show” to przekraczające wszelkie definicyjne granice spektakl, będące w repertuarze teatru już dziesięć lat. Jednak nawet ci, którzy z Divą znają się już doskonale, mogą spodziewać się po kolejnych pokazach zupełnie czegoś nowego. „Diva Show”, w której miejsca na improwizację aktora jest dużo, z całą pewnością nie zawiedzie spragnionych śmiechu widzów. Środowy pokaz jest ponadto doskonałym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet – dla ukochanej albo dla samej siebie. Przyjdźcie i zobaczcie, czym Diva jeszcze potrafi zaskoczyć!
W marcowym repertuarze aż trzy razy pojawia się także doskonała komedia „Cudowna terapia”. W doborowej obsadzie znaleźli się Patrycja Soliman, Mariusz Słupiński i Kamil Maćkowiak. Patrycja na co dzień gra w Teatrze Narodowym w Warszawie, więc to nie lada gratka móc zobaczyć ją na żywo, na łódzkiej scenie. Mariusz znany jest natomiast łódzkim widzom nie tylko ze sceny Teatru Jaracza, ale również z roli Sławomira Dziedzica w popularnym serialu Na Wspólnej”.  „Cudowna terapia” to komediowa opowieść dla każdego, kto zna cienie i blaski funkcjonowania w długoterminowym związku. Historia Joanny i Wiktora, sfrustrowanego, wypalonego małżeństwa szukającego pomocy u błyskotliwego terapeuty jest znakomitym pomysłem na spędzenie wieczoru dla wszystkich, którzy w teatrze szukają odbicia swoich problemów w krzywym zwierciadle. „Cudowna terapia” pojawi się na scenie Teatru Kamila Maćkowiaka 13, 30 i 31 marca o godzinie 19:00.
Chętnych mocniejszych wrażeń i emocji zapraszamy natomiast na spektakl „50 słów” z Marią Seweryn i Kamilem Maćkowiakiem, który od momentu premiery utrzymuje tytuł jednego z hitów frekwencyjnych teatru. Ten niezwykły komediodramat opowiada historię Leny i Adama – małżeństwa z długoletnim stażem, które pierwszy raz od wielu lat ma okazję zostać w domu tylko we dwoje. Romantyczny wieczór niepostrzeżenie staje się chwilą, która może zdecydować o przyszłości ich związku. Doskonałe, błyskotliwe dialogi i brawurowa gra aktorska to przepis na niezapomniany wieczór. Spektakl grany będzie 18 marca o 19:00 oraz 19 marca o 16:00 i 19:00. 

Podarujcie sobie miesiąc pełen śmiechu! Posiadacze Karty Łodzianina mogą liczyć na zniżkę 10%, osoby z pakietem SENIORA – aż na 15%. Bilety: www.teatrmackowiaka.pl.