Sylwestrowa Diva

Czy może istnieć lepszy sposób na spędzenie ostatniego dnia roku, niż wzniesienie wspólnego toastu… w teatrze? Takie rozwiązanie proponuje Teatr Kamila Maćkowiaka, który 31 grudnia zaprasza na wyjątkowe, sylwestrowe wydanie kultowego monodramu „Diva Show”. Spektakl, który cieszy się wśród widzów niesłabnącym powodzeniem, tego wieczoru zaskoczy nawet swoich najwierniejszych fanów!

„Diva Show” to multimedialne show teatralne, napisane i wyreżyserowane przez samego Kamila Maćkowiaka. Monodram podejmuje wiele tematów – od zaburzeń osobowości, poprzez marzenia o uznaniu i estradowym sukcesie aż po poszukiwanie własnej tożsamości seksualnej i płciowej. Wszystko to mieści się jednak w konwencji stand-up’u i jest okraszone znanymi i lubianymi piosenkami Tiny Turner. Dobra zabawa jest więc gwarantowana, zwłaszcza, że sam Maćkowiak wdaje się ze sceny w interakcję z widzami. „Diva Show” to wyjątkowy w formie „brawurowy popis igrania z emocjami publiczności” (Magdalena Kuydowicz, e-zwierciadlo.pl), który warto zobaczyć choć raz w życiu. 
Specjalne, sylwestrowe wydarzenie rozpocznie się welcome drinkiem o godzinie 19:00. Trwający prawie dwie godziny spektakl będzie zaskoczeniem nawet dla tych, którzy „Divę” znają i kochają od lat – taka noc zdarza się wszak tylko raz do roku! Twórcy zaplanowali również losowanie nagród, a całe wydarzenie zwieńczy wzniesienie wspólnego toastu za nowy, 2023 rok. Zakończenie wieczoru planowane jest na godzinę 22:30. 
Spektakle Teatru Kamila Maćkowiaka odbywają się w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 83. Informacje na temat dojazdu znajdują się na stronie internetowej: https://teatrmackowiaka.pl/kontakt/.