Kursy językowe w Centrum Szkoleniowym PROGRES

Cześć!
jesteś szczęśliwym posiadaczem Karty Łodzianina? Chciałbyś rozpocząć przygodę z językiem obcym? W Centrum Szkoleniowym PROGRES na ul. Pomorskiej czekają na Ciebie wystrzałowe promocje – 20% zniżki na kursy grupowe!


Oferujemy:

•    Kursy wakacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których kładziemy duży nacisk na praktyczne wykorzystanie języka – zarówno w komunikacji niezbędnej w życiu codziennym, jak i podczas gorących, letnich podróży  Skutecznie szlifujemy wszystkie umiejętności językowe – mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie i czytanie, co w efekcie pozwala na płynne posługiwanie się językiem obcym. 

Czytaj więcej na naszej stronie.

•    Darmowe kursy językowe w ramach projektów unijnych.
 dla osób w wieku 18-49 posiadających wykształcenie nie wyższe niż średnie              DARMOWE KURSY dla SENIORÓW z dowolnym wykształceniem,
 zamieszkujących obszar rewitalizowany miasta Łódź. 
Po pozytywnej weryfikacji danych, Uczestnicy rozpoczynają 120-godzinne szkolenie, podczas którego nabywają, uzupełniają lub podwyższają umiejętności oraz kompetencje językowe, aby po zakończeniu kursu przystąpić do egzaminu TELC oraz zdobyć uznawany na arenie międzynarodowej certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie.
    Każdy uczestnik otrzymuje:
    120 godzin lekcyjnych szkolenia
    Podręcznik, zeszyt ćwiczeń, płytę CD
    Na zakończenie międzynarodowy certyfikat telc lub tgls.

Dowiedz się więcej na naszej stronie.

•    Kursy dofinansowane przez Bazę Usług Rozwojowych: 
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i pracowników na szkolenia językowe realizowane przez PROGRES w ramach Bazy Usług Rozwojowych.
Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa łódzkiego. Dofinansowanie (nawet do 80%!) możesz przeznaczyć na sfinansowanie udziału w kursie z dowolnego języka, na dowolnym poziomie i w dowolnie wybranych terminach. Całą usługę personalizujemy i szyjemy na miarę tak, by była idealnie dopasowana do Twoich potrzeb 
    Bony rozwojowe na szkolenia uzyskać można u takich operatorów jak:
    Łódzka Specjalna Strefa Edukacyjna
    Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego
    HRP

•    Roczne kursy językowe:
Zajęcia ogólne(grupowe) wybierane są przede wszystkim przez osoby, którym zależy na przełamaniu barier językowych. Pracując w parach lub grupach, nawiązujemy nowe znajomości, gawędzimy, wymieniamy poglądy na różnorakie tematy(często związane z tradycjami i obyczajami z różnych zakątków świata). W trakcie wspólnych rozmów poznajemy nowe formy wypowiedzi, wzbogacamy nasze słownictwo i zwiększamy pewność siebie podczas mówienia. Obecność innych osób w grupie działa motywująco, powoduje, że chcemy być lepsi i uczymy się więcej osiągając lepsze rezultaty.

Zainteresowany/a? Chętnie pomożemy i udzielimy szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Biuro Tłumaczeń PROGRES oferuje tłumaczenia ustne, pisemne i poświadczone na kilkanaście języków świata. Przysługuje Ci 5% rabatu na każde tłumaczenie, jeśli jesteś słuchaczem Szkoły Językowej PROGRES lub stałym klientem Biura Tłumaczeń.

Skontaktuj się z nami:
http://tlumaczenia-lodz.pl/
https://www.progres.edu.pl/
Adres e-mail
info@progres.edu.pl
Telefon
+48 600 010 189
42 632 88 97