Kids Studio Open Space - zajęcia dla dzieci

Dzieci roznosi nadmiar energii, a Wy nie macie pomysłu, co z tym fantem zrobić, żeby nie zwariować?:-)

Mamy świetną wiadomość, Kids Studio Open Space, mieszczące się w samym centrum Łodzi, ma dla Was idealne rozwiązanie. Przyjdźcie z dziećmi do nas, zapraszamy na zajęcia tj.: akrobatyka 4-7, akrobatyka 7+, akrobatyka 10+, taniec na szarfach 4-7 oraz 7+, koła cyrkowe maluchy (4-7), koła cyrkowe 7+, balet 4-7, mix taneczny, taniec tik tok, fitness dla mam, bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy. Jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy Wam wyjątkową i bardzo atrakcyjną formę ruchu dla dzieci i młodzieży. Razem z naszymi instruktorami, cały czas rozwijamy się dla Was i dostosowujemy ofertę do potrzeb Waszych dzieci.

Zapraszamy na zorganizowane zajęcia sportowo- akrobatyczne dla dzieci. Z Kartą Łodzianina dajemy Państwu 10 %rabatu na karnety na zajęcia otwarte.
Grafik zajęć dostępny jest tutaj.
Spotkanie w naszym studiu jest dla dzieci wspaniałą zabawą i atrakcją. Zapewniamy solidną dawkę ruchu, naukę nowych, mało spotykanych dziedzin sportu i ciekawe spędzenie czasu. Rodzice mogą w tym czasie zrelaksować się przy naszej pysznej kawie. Brzmi jak plan idealny :-)

Dzięki lokalizacji w centrum, łatwo dotrzecie do nas z każdej części Łodzi, a parking na terenie naszego obiektu, stanowi niepodważalny atut.
Widzimy się w Kids Studio Open Space!