Siedem Cnót - Spotkanie autorskie & kreatywne warsztaty pisania

  • Home
  • Wydarzenia
  • Siedem Cnót - Spotkanie autorskie & kreatywne warsztaty pisania
7 kobiet z różnych miast w Polsce pragnęło wydać wiersze. Marzenie zrealizowały, a antologię poezji nazwały „Siedem cnót”. Teraz zapraszają na spotkanie autorskie, które odbędzie się 29 stycznia 2022 r. w Hotelu Tabaco w Łodzi. Podczas wydarzenia zapraszamy do skorzystania z 10% rabatu na dania z Kartą Łodzianina w Restauracji u Kretschmera. 
 

Premierę tomiku „Siedem cnót” debiutantki podzieliły na dwie części.
O godz. 16.00 odbędą się bezpłatne warsztaty „Napisz 2022 rok kolorami 7 cnót”, na które poetki zapraszają osoby chcące doświadczyć rozwoju osobistego poprzez pisanie. Program warsztatów, przygotowany przez autorki praktykujące na co dzień pisanie kreatywne i ekspresywne, ma zachęcić uczestników do określenia i zrealizowania w 2022 r. najskrytszych marzeń. Twórczynie pragną zainspirować łodzian do odważnego podążania za podszeptami serca i zapisania roku 2022 kolorowymi planami.
O godz. 18.00 zaś debiutujące tomikiem „Siedem cnót” opowiedzą, jak zrealizowały własne marzenie. Spotkanie autorskie jest zaproszeniem do dyskusji o poezji, pisaniu, wrażliwości, odważaniu się, wkraczaniu na drogę marzeń, konsekwentnym podążaniu za głosem serca, inicjowaniu i realizowaniu projektów kobiecych w oparciu o szacunek, zaufanie i świadomość, bez konieczności rezygnacji z indywidualnego systemu wartości. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z autorkami oraz nabyć ich debiutancki tomik.
Udział w obu częściach jest bezpłatny, jednakże ze względu na obostrzenia pandemiczne na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia do udziału w warsztatach należy przesyłać na adres mwojciechowska@arche.pl do dnia 26 stycznia 2022 r.