Kursy językowe w Centrum Szkoleniowym PROGRES

Cześć!
jesteś szczęśliwym posiadaczem Karty Łodzianina? Chciałbyś rozpocząć przygodę z językiem obcym? W Centrum Szkoleniowym PROGRES na ul. Pomorskiej czekają na Ciebie wystrzałowe promocje – 20% zniżki na kursy grupowe!

Oferujemy:

•    Roczne kursy językowe:
Zajęcia ogólne(grupowe) wybierane są przede wszystkim przez osoby, którym zależy na przełamaniu barier językowych. Pracując w parach lub grupach, nawiązujemy nowe znajomości, gawędzimy, wymieniamy poglądy na różnorakie tematy(często związane z tradycjami i obyczajami z różnych zakątków świata). W trakcie wspólnych rozmów poznajemy nowe formy wypowiedzi, wzbogacamy nasze słownictwo i zwiększamy pewność siebie podczas mówienia. Obecność innych osób w grupie działa motywująco, powoduje, że chcemy być lepsi i uczymy się więcej osiągając lepsze rezultaty.
Kiedy? Od października w godzinach 8-20
Gdzie: ul. Pomorska 40 lub online
Czytaj więcej na naszej stronie

•    Kursy językowe w ramach unijnych projektów:
Za ile: za darmo, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów
Dla kogo: projekt przeznaczony jest dla osób w wieku 18-49 o wykształceniu nie wyższym niż średnie oraz dla osób w wieku 50 lat i więcej z dowolnym wykształceniem, zamieszkujących obszar rewitalizowany miasta Łódź, realizowany w partnerstwie z Miastem Łódź.
Dowiedz się więcej na naszej stronie

•    Kursy dofinansowane przez Bazę Usług Rozwojowych:
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i pracowników na szkolenia językowe realizowane przez PROGRES w ramach Bazy Usług Rozwojowych.
Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa łódzkiego. Dofinansowanie (nawet do 80%!) możesz przeznaczyć na sfinansowanie udziału w kursie z dowolnego języka, na dowolnym poziomie i w dowolnie wybranych terminach. Całą usługę personalizujemy i szyjemy na miarę tak, by była idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

  Bony rozwojowe na szkolenia uzyskać można u takich operatorów jak:
  • Łódzka Specjalna Strefa Edukacyjna
  •  Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego
  •  HRP

Zainteresowany/a? Chętnie pomożemy i udzielimy szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Biuro Tłumaczeń PROGRES oferuje tłumaczenia ustne, pisemne i poświadczone na kilkanaście języków świata. Przysługuje Ci 5% rabatu na każde tłumaczenie, jeśli jesteś słuchaczem Szkoły Językowej PROGRES lub stałym klientem Biura Tłumaczeń.

Skontaktuj się z nami:
http://tlumaczenia-lodz.pl/
https://www.progres.edu.pl/
Adres e-mail
info@progres.edu.pl
Telefon
+48 600 010 189
42 632 88 97