PARK MILIONA ŚWIATEŁ

Lubiany i chętnie odwiedzany latem Park Źródliska przemieni się ponownie w baśniowy park światła, w którym zobaczymy w tym roku zupełnie nowe, zaskakujące i interaktywne instalacje. Ta świetlna nowość przyciągnie do Łodzi po raz kolejny tysiące turystów, chcących zobaczyć na własne oczy wystawę „Królowa Śniegu – Park Miliona Świateł”.

To już trzeci rok funkcjonowania tego projektu w mieście, jednak w tym sezonie organizatorzy zaskakują nową premierową tematyką przewodnią. Od października będzie można odwiedzić baśniową krainę Królowej Śniegu. Oszałamiające instalacje świetlne wprowadzą odwiedzających w magiczny nastrój i zanurzą ich w bajkowej scenerii wprost z opowiadania Hansa Christiana Andersena.

Projektując doświadczenie, jakim jest Park o tematyce Królowa Śniegu, zależało nam na pokazaniu baśniowej krainy w trochę innym świetle. Każda ze stref tematycznych Parku została starannie przygotowana, aby mogła urzeczywistnić wyobraźnię młodych i starszych gości, na temat tej opowieści. – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor. Wprowadzamy odwiedzających do świata  pełnego wrażeń i unikalnych przeżyć. – dodaje.

Warto zaznaczyć, że w tym sezonie obowiązywać będzie nowa polityka biletowa. Organizatorzy zrezygnowali z datowanych biletów, dzięki czemu można wykorzystać je każdego dnia w trakcie funkcjonowania wystawy.

Bazując na doświadczeniach z 2 sezonów i wsłuchując się w potrzeby naszych gości zdecydowaliśmy się wprowadzić bardziej przyjazny system dystrybucji biletów. – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor. Dzięki zniesieniu konkretnych dat ich obowiązywania, w każdej chwili będziemy mogli zmienić termin wizyty w Parku. W tym sezonie niestraszna nam będzie pogoda ani zdarzenia losowe takie jak np. choroba dziecka. Staramy się być jak najbardziej elastyczni dla naszych gości.- dodaje.

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowane jest na 13 października. Z okazji rozpoczęcia kolejnego sezonu funkcjonowania Parku w Łodzi ruszyła promocyjna* przedsprzedaż biletów na stronie wydarzenia www.parkmilionaswiatel.pl. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej opcji i już teraz planowania swojej wizyty w Parku Źródliska. Liczba biletów w promocyjnych cenach jest limitowana, dlatego warto się pośpieszyć.

Dodatkowo, na rynku w Manufakturze w Łodzi od 29 września przez cały październik można zobaczyć wielką instalację, która jest zapowiedzią wystawy. W tej monumentalnej 8-metrowej multimedialnej konstrukcji można podziwiać co godzinę darmowy, niezwykle atrakcyjny, kolorowy świetlno-muzyczny spektakl. Ten istny kalejdoskop świateł, który dostarczy niebywałych wrażeń, harmonię zmieniających się barw i muzyki, oglądać można z zewnątrz, jak i od środka. (Pokazy odbywają się co 60 minut od godz. 18:00 do 22:00 każdego dnia).

Jesienno-zimową wystawę plenerową można odwiedzać od poniedziałku do niedzieli (od 13 października). Bilety do kupienia już teraz na www.parkmilionaswiatel.pl

Bilety:

Poniedziałek – niedziela:
Ulgowy 39,- | Normalny 45,- | Rodzinny 149,-

Promocja na start (limitowana sprzedaż on-line)
Ulgowy 32 ,- | Normalny 36 ,- | Rodzinny 120 ,-


Dzieci do lat trzech — wejście darmowe | Ulgowy - 3-18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie | Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )