Pakiet Młodzi w Łodzi

Partnerzy


Park Linowy Pabianice

Obiekt zlokalizowany w zielonym zakątku Pabianic na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Lewityn. Do dyspozycji gości są trzy trasy przeszkód linowych o zróżnicowanym stopniu trudności: trasa niska dostępna już dla przedszkolaków od 100 cm wzrostu, trasa średnia dostępna dla dzieci od 120 cm wzrostu, młodzieży i dorosłych, trasa wysoka dostępna

Adres:

Bugaj 110, 95-200 Pabianice

Szkoła tańca Feather

Szkoła tańca specjalizująca się w prowadzeniu kursów tańca użytkowego i towarzyskiego, w tym zajęć z tzw. pierwszego tańca. Zniżki dotyczą kursów tańca towarzyskiego, użytkowego i tanga argentyńskiego.

Adres:

Piotrkowska 232, 90-360 Łódź

 • - 15%

Aneta Kreuje – studio urody

"Aneta Kreuje” to nowoczesny salon fryzjerski w centrum Łodzi, oferujący kompleksowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Studio jest przyjazne matkom z dziećmi oraz osobom z niepełnosprawnościami. Miejsce oferuje rabat na wszystkie usługi.

Adres:

Łąkowa 7a (budynek D), 90-562 Łódź

 • - 10%

Dietetyk kliniczny Izabela Nowak

Izabela Nowak jest dietetykiem klinicznym. Na co dzień zajmuje się zdrowym odchudzaniem, dietoterapią przy różnych schorzeniach oraz pacjentami po zabiegach bariatrycznych. Oferuje 15% zniżki na wszystkie usługi.

Adres:

Bydgoska 17/21, 91-036 Łódź

 • - 10%

OkoPharma - Do zobaczenia

OkoPharma – Do zobaczenia ... Masz jedną parę oczu na całe życie, dbaj o nie! Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, soczewki (szkła) kontaktowe, płyny pielęgnacyjne, krople do oczu i akcesoria do okularów. Profesjonalne doradztwo w doborze okularów.

Adres:

Nawrot 2 (róg Piotrkowskiej), 90-060 Łódź

 • - 15%

Tkalnia Zagadek

Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną. 60 minut na rozwiązanie serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach. Zniżki na poszczególne gry.

Adres:

Kościuszki 1, 90-418 Łódź

 • - 10%

Presto Pizzeria-Trattoria

Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wyróżnia ją doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój lokali i oryginalne, opalane drewnem piece do pizzy. Lokal oferuje rabat na całe menu.

 • - 15%

ProfiLingua

Szkoła językowa ProfiLingua jest częścią Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Uczymy języków obcych od 30 lat. W tej chwili rozszerzamy działalność również na kursy przyszłości jak "Przedszkolaki Bystrzaki".

Adres:

Narutowicza 7/9 Łódź Budynek KASKADA

 • - 20%

Szkoła Pływania Movigo

Pływamy po zdrowie, po zwycięstwa, po progres, po pracy, a czasem... po prostu pływamy.Wierzymy, że niezależnie od tego skąd jesteś, co robisz, w co wierzysz i jak wyglądasz, w wodzie znajdziesz to czego szukasz. Właśnie dlatego zaprzyjaźniamy ludzi z wodą. To jest cel naszego istnienia i to stanowi źródło naszej satysfakcji.

Studium Języków Obcych Modern Languages Center

Studium Języków Obcych Modern Languages Centre (dawny Szuster) istnieje od 1972 roku. Uczy dzieci i dorosłych, na kursach specjalistycznych i ogólnych. Oferuje rabat na zajęcia grupowych na wszystkich poziomach.

Adres:

Tadeusza Kościuszki 59/61, 90-514 Łódź

 • - 10%

Kino Kinematograf

Kino Kinematograf to w skali całej Polski miejsce naprawdę wyjątkowe. Od 2006 roku działa w dawnej wozowni połączonej z zabytkowym XIX-wiecznym pałacem fabrykanta Karola Scheiblera, siedzibą Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Adres:

Plac Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

Teatr Kamila Maćkowiaka

Należysz do wielbicieli Kamila Maćkowiaka i chcesz po raz kolejny zobaczyć go jako DIVĘ na wysokich obcasach? A może słyszałaś/eś o jego charyzmie, a jeszcze nie miałaś/eś okazji przekonać się czy Ciebie również zachwyci jego aktorstwo?  

Adres:

Sienkiewicza 55 lok. 31, 90-009 Łódź

 • - 10%

Pizzeria Sapori

Pizzeria Sapori to autorska pizzeria z włoską pizzą. Mieścimy się na łódzkim osiedlu Dąbrowa, ale mamy szeroką strefę dostaw. W naszym menu znajdziecie ciekawe połączenie składników na pizzy zarówno na słodko jak i na słono. Zamów pizzę w dowolny sposób, na miejscu, telefonicznie lub online na naszej stronie www.pizzeriasapori.com.pl. Poinformuj na

Adres:

Rydla 27A/ 27B, 93-203 Łódź

 • - 10%

Studio fotograficzne Fotochrom

Z wykształcenia jestem fotografem.Od 12 roku życia nie rozstaję się z aparatem. Fotografia stała się moją pasją i sposobem na życie. Jest to zawód, w którym cały czas należy podnosić swoje umiejętności, szlifując technikę.

Adres:

Więckowskiego 7, Łódź

 • - 10%

Restauracja Koku Sushi

Koku Sushi powstało z myślą o miłośnikach sushi i japońskiej kuchni. Koku Sushi to największa sieć sushi barów w Polsce. U nas zamówisz jedzenie z dostawą pod wskazany adres lub na wynos, z odbiorem osobistym. Nie wiesz jak spędzić wieczór ze znajomymi ? Odwiedź nas i delektuj się dobrym sushi i orzeźwiającymi napojami, drinkami alkoholowymi oraz n

Adres:

Armii Krajowej 33B, 94-046 Łódź

 • - 15%

Restauracja Kolorowanka

Restauracja Kolorowanka na Retkini z ciepłą, rodzinną atmosferą i dobrym jedzeniem. Po prostu takie, w którym sami z wielką chęcią spędzalibyśmy czas. Kolory, kolory i jeszcze raz kolory. Na ścianach, stołach w karcie i Waszych talerzach. Kolory dodają energii, poprawiają samopoczucie i wywołują uśmiech na twarzach. I to samo chcemy dawać Wam &ndas

Adres:

Armii Krajowej 33B, 94-046 Łódź

 • - 10%